78-latek zadławił się boczkiem. Dzień później zmarła jego żona

78-latek zadławił się boczkiem. Dzień później zmarła jego żona Źródło: fot.

Żona zmarła dokładnie dzień po tym, jak jej mąż zadławić się boczkiem. Sprawa wyszła na jaw zupełnym przypadkiem i aż trudno uwierzyć w fakty, jakie ustaliła prowadząca śledztwo prokuratura.

Żona odeszła zupełnie niespodziewanie, a przyczyny jej zgonu są naprawdę zaskakujące. Służby od razu zajęły się sprawą, badając dokładne okoliczności zdarzenia. Fakty, które dotychczas udało się ustalić, są zdumiewające. Przypadek sprawił, że wszystko wyszło na jaw. 

Zadławił się boczkiem. Jego żona zmarła dzień później 

Do potwornego odkrycia doszło w miejscowości Białka nieopodal Krasnegostawu na Lubelszczyźnie. Miejscowy listonosz udał się do domu starszej pary, by dostarczyć im świadczenia, jednak gdy zapukał do drzwi, odpowiedziała mu jedynie głucha cisza. Postanowił nieśmiało zajrzeć do środka i sprawdzić, czy lokatorzy są w środku. 

Starsza para rzeczywiście była wówczas w domu, ale jak się okazało, oboje leżeli już martwi. Przerażony mężczyzna zawiadomił policję, która zjawiła się na miejscu i potwierdziła zgon 78-latka oraz 71-latki. Wszczęto śledztwo, by dowiedzieć się, czy do ich śmierci przyczyniły się osoby trzecie. W międzyczasie ciała poddano sekcji zwłok, która wykazała, że mężczyzna zmarł na skutek zadławienia się plastrem boczku, a jego żona odeszła z tego świata dokładnie dzień później. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Szokujące fakty wychodzą na jaw

Śledczym szybko udało się wykluczyć udział osób trzecich. Wyniki badań wykazały również, że organizm kobiety był zupełnie wyniszczony i to właśnie jej stan zdrowia oraz liczne problemy z jakimi się zmagała, najprawdopodobniej doprowadziły do śmierci. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne

2. Tata kopał grób dla swojej przedwcześnie zmarłej córki. Nagle z trumny obok usłyszał płacz

Ustalono również, że para regularnie nadużywała alkoholu. Ponieważ zgon 71-latki nastąpił około dzień po uduszeniu mężczyzny, policja wciąż stara się ustalić, dlaczego staruszka nie zawiadomiła służb o śmierci męża. Funkcjonariusze nie ujawniają teorii, jakie są w tym wypadku brane pod uwagę. Niewykluczone, że zostaną przesłuchani sąsiedzi pary, cała sprawa jednak jest naprawdę zaskakująca i niewiarygodna. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wybory mogą być UNIEWAŻNIONE. Wszystko przez TVP
  2. Teściowa zamontowała ukrytą kamerę, bo nie ufała zięciowi. Nie mogła uwierzyć, gdy odkryła, co robi z 15-letnią sąsiadką
  3. 2-latek siedział na kolanach matki, chwilę później umierał w męczarniach. Podano szczegóły okrutnej zbrodni
  4. Młody aktor ma zmasakrowaną twarz. Miało dojść do brutalnego pobicia
  5. Gwiazda "39 i pół" przekazała smutną informację w DDTVN. Niestety, chodzi o nowotwór złośliwy

Źródło: wprost  

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News