Dostali SMS-a, natychmiast rzucili się na ratunek. Za zamkniętymi drzwiami czwórka dzieci cierpiała każdego dnia

Dostali SMS-a, natychmiast rzucili się na ratunek. Za zamkniętymi drzwiami czwórka dzieci cierpiała każdego dnia Źródło: Santa Rosa County Jail

Żona mężczyzny przebywała w domu z czwórką jego dzieci, podczas gdy on wychodził do pracy. Pewnego dnia do biura szeryfa wysłano SMS-a, funkcjonariusze natychmiast pospieszyli z pomocą. To niewyobrażalne, co działo się za zamkniętymi drzwiami, rodzeństwo przeszło prawdziwe piekło.

Żona mężczyzny zostawała z czwórką jego dzieci w domu, gdy on wychodził do pracy. Lokalni funkcjonariusze policji otrzymali SMS-a z prośbą o pomoc, natychmiast ruszyli do akcji. To, co odkryli, jest wstrząsające. Rodzeństwo przez wiele lat cierpiało w milczeniu.

Żona mężczyzny znęcała się nad czwórką jego dzieci

Patricia Dianne Hyler zamieszkała z mężem i czwórką jego dzieci na Florydzie w USA. 47-latka zostawała w domu z rodzeństwem, podczas gdy mężczyzna wychodził do pracy. Ojciec dzieci przekonuje, że rzadko bywał w domu i nie miał pojęcia, przez jakie piekło przechodzą codziennie jego dzieci.

Na początku maja br. lokalne biuro szeryfa odebrało sms-a od jednego z dzieci z prośbą o pomoc. Do domu natychmiast skierowano funkcjonariuszy, którzy nie mogli uwierzyć w to, co zastali w mieszkaniu. Jak przekazało Fox News, 47-latka nigdy nie zaakceptowała dzieci męża i codziennie znęcała się nad rodzeństwem, a za główny cel wybrała sobie jego 14-letniego syna.

Okrutna żona mężczyzny została aresztowana na początku maja, postawiono jej już zarzuty

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta kazała chłopcu spać na betonowej posadzce, kaleczyła mu głowę i ramiona ostrymi przedmiotami, biła psim łańcuchem, a także wyrywała zęby obcęgami. Nastolatek nie mógł również korzystać z prysznica w domu, mył się na podwórku polewając się wodą z węża ogrodowego.

Dzisiaj grzeje: 1. Ważny zakaz przedłużono do końca lipca. Zapadła oficjalna decyzja

2. Nie żyje polski muzyk, miał koronawirusa. Był naszą dumą narodową

8 maja Patricia Dianne Hyler została aresztowana, a później przesłuchana. Usłyszała już zarzuty znęcania się nad dziećmi. Śledztwo w tej sprawie trwa, a funkcjonariusze nie wykluczają, że w domu mogło dochodzić również do molestowania nieletnich. Mąż kobiety do tej pory nie usłyszał żadnych zarzutów.

– Z tak bulwersującą sprawą nie zetknąłem się w trakcie mojej 38-letniej służby. Ta kobieta dwa lata temu wypisała dzieci ze szkoły, by prowadzić nauczanie domowe. W ten sposób nie tylko mąż o niczym nie wiedział, ale również nauczyciele i ich rówieśnicy. Nikt nie miał pojęcia, że cała czwórka jest od lat poddawana przemocy fizycznej – przekazał Bob Johnson, szeryf hrabstwa Santa Rosa, w trakcie konferencji prasowej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Parenting: Lekarze byli w błędzie? Pomylono chorobę Kawasakiego z innym schorzeniem
  2. Smutna informacja pogrążyła miliony Polaków. Nie żyje Henryk Jaskuła
  3. Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia": wiek, syn, mąż, instagram
  4. Jurek Owsiak ujawnił naprawdę złą informację. Ostrzegł już szpitale walczące z epidemią, WOŚP padła ofiarą oszustów
  5. Największe banki w Polsce alarmują, klienci zostaną odcięci od dostępu do swoich pieniędzy. Wiadomo od kiedy dokładnie zaczną się przerwy techniczne
  6. Dlaczego pomidory pękają na krzaku? Zła oznaka, wysyłają ważny sygnał, musisz działać z rozmysłem

źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News