Przeżyli razem 60 lat, oboje zmarli z powodu koronawirusa. Opis ich ostatnich chwil jest porażający

Przeżyli razem 60 lat, oboje zmarli z powodu koronawirusa. Opis ich ostatnich chwil jest porażający Źródło: Pixabay blickpixel

Żona i jej mąż zarazili się koronawirusem. Niestety oboje zmarli i to prawie w tej samej chwili. Ich objęty kwarantanną syn zdradził mediom, jak wyglądały ostatnie dni życia małżeństwa. To bardzo przykry i poruszający komunikat.

Chociaż żona i mąż zarazili się koronawirusem, pozostali razem do samego końca. Ostatecznie nie wygrali z chorobą wywołaną przez niebezpieczny patogen i oboje zmarli prawie w tej samej chwili. Szczegóły dotyczące ostatnich dni zdradził ich syn. Mężczyzna nie potrafił ukryć emocji i zwrócił uwagę na to, jak bardzo panująca pandemia jest groźna dla starszych osób.

Żona wraz ze swoim mężem zostali zakażeni koronawirusem. Małżeństwo było już w podeszły wieku, dlatego przebieg choroby okazał się bardzo agresywny. Niestety ich organizmy nie wytrzymały poważnych powikłań i oboje zmarli. O wszystkim postanowił napisać ich syn. Mężczyzna opublikował w mediach społecznościowych relację z ostatnich dni swoich rodziców. Zdradził też, że małżonkowie zmarli prawie w tej samej chwili.

Żona i jej mąż przegrali walkę z koronawirusem

Żona oraz jej mąż przeżyli razem 60 lat. Byli ze sobą do samego końca. Niestety oboje w czasie rozprzestrzeniającej się pandemii koronawirusa zarazili się groźnym patogenem. Małżeństwo mieszkało we Włoszech, gdzie obecnie znajduje się najwięcej zakażonych osób w całej Europie. Severa Belotti miała 82 lata, natomiast jej mąż, Luigi Carrara skończył 86 lat. W takim wieku ludzie bardzo często umierają z powodu powikłań choroby wywołanej koronawirusem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po tym, jak Luigi Carrara i jego żona zachorowali ich stan pogarszał się z dnia na dzień. Wreszcie oboje zmarli prawie w tej samej chwili - momenty zgonu dzieliło mniej niż dwie godziny. Po tej smutnej wiadomości ich syn zdecydował się opublikować relację w mediach społecznościowych. Mężczyzna przyznał, że skoro nie mógł pożegnać się ze swoimi rodzicami ze względu na kwarantannę, zrobi to za pomocą Facebooka.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy myślą, że koronawirus zabija tylko starszych. Najmłodsza ofiara jest w bardzo ciężkim stanie

2. Nie żyje uwielbiany muzyk. Artysta poważnie chorował, smutne wiadomości przekazała rodzina

Ostatnie dni Luigi Carrara i jego żona spędzili zamknięci w domu z bardzo wysoką gorączką i pozbawieni opieki medycznej. Oboje mieli poważne objawy choroby wywołanej koronawirusem. Niestety małżeństwo zmarło. Pandemia niebezpiecznego wirusa jest szczególnie groźna dla osób w podeszłym wieku. Syn pożegnał się ze swoimi zmarłymi rodzicami za pomocą Facebooka. Dodał również, że sam przebywa w kwarantannie wraz ze swoją żoną i dzieckiem. Podkreślił także, że służby medyczne często działają w katastrofalnych warunkach i nie wiedzą, co robić z zarażonymi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  2. Nie żyje młoda polska zawodniczka. Miała zaledwie 13 lat, przegrała z chorobą
  3. Genialny pomysł na wykorzystanie warzyw i mięsa z rosołu. Domownicy będą wdzięczni
  4. Porażające przewidywania. Nawet 100 tysięcy osób trafi do kwarantanny tylko w ciągu najbliższych godzin
  5. Dramatyczna sytuacja Polaków za granicą. Czeka ich ciężki czas
  6. Sanepid potwierdził i pilnie ostrzega Polaków. Bawili się w lokalach, mieli koronawirusa

źródło: Daily Mail

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News