Żona pogodziła się z mężem na chwilę przed rozwodem. Miesiąc później poznała druzgoczącą prawdę

Żona pogodziła się z mężem na chwilę przed rozwodem. Miesiąc później poznała druzgoczącą prawdę Źródło: Pixabay / 5688709

Żona dała mężowi jeszcze jedną szansę, tuż przed rozwodem wybaczyła mu wszystko. Miesiąc później poznała całą prawdę o mężczyźnie, nie mogła się z tym pogodzić.

Żona postanowiła, że da mężowi ostatnią szansę, ponieważ bardzo kochała swojego partnera. Tuż przed rozwodem wybaczyła mu wszystko, co zrobił. Kobieta sądziła, że to dobra decyzja, niestety miesiąc później poznała całą prawdę o mężczyźnie. Zrozpaczona żona nie miała pojęcia, co dalej robić.

Żona pogodziła się z mężem tuż przed rozwodem

Maria wspomina, że jej związek był jak z bajki. Swojego męża znała od dziecka, wychowali się w jednym bloku. Niesamowicie przystojny chłopak mógł mieć każdą, a wybrał właśnie ją. Wszystkie koleżanki zazdrościły jej, a ona nie mogła być bardziej szczęśliwa. Mężczyzna dbał o nią i angażował się w ich związek.

– To było jak w filmie. Wielka miłość, można powiedzieć, że nosił mnie na rękach. Byliśmy wtedy bardzo młodzi, nasz związek zaczął się, gdy miałam 16 lat. Zabierał mnie na kolacje, spacery do kina. Nie miałam jeszcze skończonych 17 lat, kiedy razem zamieszkaliśmy – zaczyna swoją opowieść Maria.

Niedługo później kobieta zaszła w ciążę, a ukochany oświadczył się jej. Wszystko układało się po jej myśli. Do czasu, aż wzięli ślub. Przyszły mąż nie chciał się zgodzić, by została przy swoim nazwisku. Już wtedy Maria miała złe przeczucia. 

– Pamiętam to jak dziś. W dniu ślubu jeździłam po fryzjerach i kosmetyczkach i płakałam w samochodzie. Już wtedy mówiłam swojej przyjaciółce, że to jest mój największy życiowy błąd, ale nie miałam odwagi wszystkiego odwołać – kontynuuje kobieta.

Problemy zaczęły się, kiedy mężczyzna wyjechał za granicę. Po powrocie był nie do poznania, Maria nie mogła sobie z tym poradzić. Kolejna awantura zakończyła się złożeniem papierów rozwodowych.

 – Mój mąż wyjechał do pracy za granicą. Kiedy wrócił, był zupełnie innym człowiekiem. Zaczął pić, być agresywny. Pojawiły się nawet narkotyki. Nie potrafiłam już patrzeć na niego tak samo jak kiedyś. Wszyscy klepali mnie po plecach i mówili, że jestem szczęściarą, a ja byłam rozdarta – mówi Maria.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tuż przed rozprawą Maria postanowiła dać mężowi jeszcze jedną szansę. Kobieta kochała mężczyznę, mieli wspólne dziecko i długą wspólną historię za sobą. Pomyślała, że warto jeszcze spróbować.

 – Kolejna scena jak z filmu. Wzięłam go za rękę w sądzie i po prostu wyszliśmy. Chciałam dać mu następną szansę, dla siebie i dziecka – tłumaczy. 

Kobieta chciała dać mężczyźnie jeszcze jedną szansę. Bardzo się zawiodła

Wrócili do domu, ale sielanka nie trwała długo. Miesiąc po powrocie okazało się, że jej mąż wcale nie chce się zmienić. Mężczyzna znalazł sobie inną partnerkę. Maria była zdruzgotana. 

 – Największy banał. Mój mąż znalazł sobie kochankę, wrócił do picia i narkotyków. Czułam się jak największa idiotka. Po raz drugi dałam się wykorzystać i upokorzyć – mówi.

Dzisiaj grzeje: 1. Zrzut paliwa nad szkołą i placem zabaw. 17 dzieci i 9 dorosłych ucierpiało, samolot miał lądować awaryjnie
2. Ogromny pożar w zachodniej Polsce. Ponad 700 osób ewakuowanych, trwa walka z czasem

Dzisiaj 37-latka jest znów szczęśliwa. Rozwiodła się 4 lata temu i uważa, że była to najlepsza decyzja, jaką mogła podjąć.

- Trochę mi to zajęło, żebym mogła powiedzieć o sobie "dzielna" i uwolnić się . Uważam, że co mnie nie zabije, to mnie wzmocni. Żałuję, że dałam mu kolejną szansę, ale wyciągnęłam z tego wnioski. Przynajmniej już się nie zastanawiam "co by było, gdyby". To mnie zahartowało i teraz doceniam bardziej to, co mam – kończy Maria.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Na drodze spotkała kobietę z gromadą psów. Gdy przyjrzała się im bliżej, natychmiast wyciągnęła telefon
  4. Natalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni
  5. Agonia dziecka trwała dniami, z głodu jadło proszek do prania. Jego mama w tym czasie oddawała się haniebnym czynnościom

źródło: WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News