Legendarny Chuck Norris pokazał swoją drugą żonę. Jest piękna jak bogini i młodsza o kilkadziesiąt lat

Legendarny Chuck Norris pokazał swoją drugą żonę. Jest piękna jak bogini i młodsza o kilkadziesiąt lat Źródło: youtube.com/watchmojo

Żona Chucka Norrisa to najprawdziwsza piękność. Kultowy aktor kina akcji i prawdziwa legenda lat 80. postanowił pokazać się ze swoją ukochaną przy okazji wywiadu na platformie YouTube. Trzeba przyznać, że gust do kobiet Norrisa jest tak dobry, jak jego ikoniczny "kop z półobrotu".

Żona Chucka Norrisa to prawdziwa piękność. Legendarny aktor kina akcji, który na ekranie dał się zapamiętać jako jeden z największych "twardzieli" kina akcji, ma prywatnie czas na życie miłosne. Gwiazdor przy okazji wywiadu pokazał się ze swoją młodszą, drugą żoną Geną O'Kelly, z którą od ponad 20 lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Trzeba przyznać, że jego małżonka to prawdziwa piękność.

Druga żona Chucka Norrisa to prawdziwa piękność. Kim jest Gena O'Kelly?

Gena O'Kelly była bardzo popularną modelką w latach 90. i dzięki swojej niezwykłej figurze i blond włosom przyciągnęła uwagę gwiazdora Hollywood, który zmagał się ze złym nastrojem po ciężkim rozwodzie z pierwszą małżonką - Dianne Holecheck. Tamten związek aktora rozpadł się przez zatajenie romansu, w który wdał się aktor, a z którego urodziła mu się córka. Kiedy poznał O'Kelly z miejsca się w niej zakochał, a para postanowiła w 1998 roku wziąć ślub.

Obecnie małżonka Norrisa zniknęła z życia publicznego i zajmuje się wychowaniem ich dzieci, ale czasami pojawia się u boku swojego męża. Taka sytuacja miała miejsce w trakcie ostatniego wywiadu, w którym małżeństwo opowiadało o problemach zdrowotnych byłej ikony seksu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tak dobrego małżeństwa ze świecą szukać

Mimo że parę dzielą 23 lata (Chuck Norris ma 79 lat, a jego ukochana 56), to są oni ze sobą bardzo zgodni i zawsze mogą na siebie liczyć. Piękna partnerka Chucka Norrisa była dla niego wielkim wsparciem, gdy ten zmagał się ze skutkami zawału serca w 2017 roku.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów
2. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda "Walduś z Kiepskich"

Na szczęście, wszystkie problemy w życiu Norrisa i O'Kelly minęły i teraz małżeństwo może się cieszyć swoim towarzystwem. Na pierwszy rzut oka widać, że bardzo się kochają i tworzą szczęśliwą rodzinę. 

źródło: youtube.com/cbsnews

Najlepsze newsy dnia:

  1. Popularna odzieżówka do zamknięcia za 2 dni. Wielka PROMOCJA: 5 rzeczy zgarniesz za 25 złotych
  2. 13. emerytury nie zostaną wypłacone? Przykre doniesienia
  3. Najbardziej soczyste i najzdrowsze kotlety mielone na świecie. Z piekarnika, rewolucyjny przepis
  4. Odkrył tajemne drzwi w piwnicy. Jego ciało zaczęło drżeć na widok sceny jak z horroru, od razu złapał za kamerę
  5. Chińskie znaki zodiaku deklasują tradycyjne. Ujawniają całą prawdę o przyszłości każdego

źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News