Wiadomość od męża ją "dobiła". 47-letnia Katarzyna Bujakiewicz zdradziła swoje nieznane Polakom tajemnice małżeńskie

Wiadomość od męża ją "dobiła". 47-letnia Katarzyna Bujakiewicz zdradziła swoje nieznane Polakom tajemnice małżeńskie Źródło: .

Żona zdradza Polakom tajemnice dotyczące swojego małżeństwa. Wszystko dlatego, że dobiła ją wiadomość od męża. Do tej pory nikt nie miał o tym pojęcia.

Żona zawsze powinna wspierać męża w jego życiowych potyczkach i oczekiwać od niego tego samego - na tym polega dobre małżeństwo. Jednak jak wiele da się wytrzymać? 47-letnia Katarzyna Bujakiewicz ujawniła Polakom fakty ze swojego małżeńskiego życia, które przez długi czas podcinały jej skrzydła. Szczególnie ostatnia wiadomość od męża sprawiła, że zaczęła poważnie zastanawiać się nad przyszłością swojego związku.

Na początku Bujakiewicz robiła dla ukochanego wszystko

Na początku, tuż po ślubie, Kasia była szczęśliwa, a jej życie było poukładane. Zawsze stawiała sprawy rodzinne na pierwszym miejscu i myślała, że to samo zrobi jej mąż. Jednak Piotr Maruszewski postanowił zostawić ją wraz z córką Olą w Poznaniu, gdzie wcześniej razem mieszkali i przeprowadzić się za granicę - najpierw do Włoch, a następnie do Austrii - gdzie dostał pracę jako instruktor snowboardu.

Na początku Kasia jeździła za swoim ukochanym, ale po jakimś czasie życie na walizkach zaczęło jej doskwierać, zwłaszcza ze względu na trudności w opiece nad córką. Na szczęście poważna rozmowa z mężem na temat tego problemu rozwiązała sprawię. Piotr wrócił z żoną do Polski, ale kolejne przeszkody już czyhały za rogiem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona wyznała prawdę

Maruszewskiemu szybko udało się odnaleźć swoje miejsce po powrocie do ojczyzny. Otworzył na poznańskich Jeżycach centrum treningowe, z czego jego żona była dumna. Wreszcie miała ukochanego przy sobie, a ich życie zaczęło się harmonijnie układać. Ponadto, dzięki temu, że pracował o wiele bliżej domu, mógł on pielęgnować swój kontakt z córką, w czym Kasia im pomagała, często przyprowadzając Olę do pracy taty.

To szczęście nie trwało jednak długo, a to wszystko przez decyzję Piotra o podjęciu współpracy z Karoliną Kołeczek. Sportsmenka specjalizuje się w biegu na 100 metrów przez płotki, dlatego intensywnie ćwiczy, bo ma zamiar wziąć udział w przyszłorocznej olimpiadzie, która odbędzie się w Tokio. Jednak w pobliżu Poznania nie ma lekkoatletycznej hali, gdzie mogłaby trenować.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów
2. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda "Walduś z Kiepskich"

Aktorka zdradziła, że dostała od męża wiadomość, która "ją dobiła". W związku z tymi planami będzie musiała wraz z mężem wyprowadzić się z Poznania, a kierunkiem ich podróży będą ciepłe kraje. Zamierza towarzyszyć swojemu ukochanemu, ale nie ukrywa przy tym, że ta decyzja sporo ją kosztuje. Głównie ze względu na córkę, o którą Bujakiewicz bardzo się martwiła. Jednak znajomi kobiety, którzy znają jej dziecko, twierdzą, że dziewczynka jest otwarta i sobie poradzi. 

- Mam męża, dziecko i dom. Marzenia mi się spełniły, dlatego nie mogę narzekać - podsumowuje celebrytka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Akcyza na papierosy i alkohol GIGANTYCZNIE wzrośnie. Znamy dokładne liczby
  2. 13. emerytury nie zostaną wypłacone? Przykre doniesienia
  3. Najbardziej soczyste i najzdrowsze kotlety mielone na świecie. Z piekarnika, rewolucyjny przepis
  4. Odkrył tajemne drzwi w piwnicy. Jego ciało zaczęło drżeć na widok sceny jak z horroru, od razu złapał za kamerę
  5. Chińskie znaki zodiaku deklasują tradycyjne. Ujawniają całą prawdę o przyszłości każdego

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News