To co zrobiła pewnego razu jego żona było przerażające
Gabrielle Rocha Rios Unsplash.com
Agata Jaroszewska - 14 Września 2020

Żona nagle zaczęła krzyczeć w środku nocy. Dzień później zrobiła porażającą rzecz, powód zwala z nóg

Żona tego mężczyzny przyczyniła się do tego, że w środku nocy wszystkie włosy stanęły mu dęba. Zachowanie kobiety było naprawdę przerażające i chyba każdy miałby podobne skojarzenie, co on. Scena niczym z horroru wydarzyła się w ich wspólnej sypialni. Kiedy wytłumaczyła mu później swoje zachowanie, wszystko stało się jasne.

Żona na pewno nie pozwalała mu się nudzić. Należała do grona osób z bardzo głębokim snem, w przeciwieństwie do swojego ukochanego. Mężczyzna postanowił podzielić się swoją historią z innymi internautami i trudno uwierzyć w to, czego był świadkiem.

Jego żona jednej nocy zaczęła nagle krzyczeć

Niepokojące doniesienia na temat gwiazdor TVN, został napadniętyGwiazdor TVN został brutalnie napadnięty na ulicy. Wstrząsające zdjęcia tylko dla osób o mocnych nerwachCzytaj dalej

Żona sprawiła, że wiele nocy w ich wspólnym życiu nie było wypełnionych błogim snem. Jej zachowanie często było powodem pobudki męża będącego świadkiem wyjątkowo dziwnych sytuacji. Chociaż teraz wydają się one śmieszne, to wtedy były powodem wielkiego stresu. Nikt nie chce obudzić się w środku nocy i być świadkiem tego co mężczyzna.

Jak relacjonuje w serwisie BoredPanda mąż, jego żona wielokrotnie wybudzała go nieświadomie ze snu. Pewnej nocy obudziła się i gwałtownie odrzucając kołdry oraz poduszki zaczęła krzyczeć "tarantula". Taka pobudka nie należy do najmilszych i gwarantuje podniesienie poziomu adrenaliny na resztę nocy. Najgorsze było jednak przez nim. Nie spodziewał się, że stanie się świadkiem sceny rodem z horroru. Żona postanowiła wytłumaczyć się ze swojego zachowania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Aktorka mimo upływu lat nadal zachwyca swoim wyglądemPamiętacie Dr Quinn? Aktorka ma już 69 lat, ciężko uwierzyć jak wyglądaCzytaj dalej

Kobieta przyprawiła go o gęsią skórkę

Żona sprawiła, że trudno było zasnąć po byciu świadkiem podobnej sytuacji. Kobieta pewnej nocy usiadła na skraju łóżku i mówiąc cichym, aczkolwiek melodyjnym głosem w kierunku ciemnego rogu sypialni, powtarzała "widzę cię, widzę cię". Taka sytuacja postawiłaby na nogi każdego. Okazuje się jednak, że z perspektywy kobiety sytuacja ta wyglądała zupełnie inaczej. Niemniej mężczyzna najadł się sporo strachu i trudno mu było zasnąć tej nocy. Przyznał, że wyglądało to wyjątkowo upiornie i przypominało wiele scen z obejrzanych przez niego filmów grozy. Żona stwierdziła jednak, że kiedy pozna się tło jej dziwnego zachowania, wszystko staje się bardziej sensowne.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Jest zupełnie inaczej, niż wszyscy myśleli

2. Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę

3. Mamy potwierdzenie, koniec obostrzeń już 19 września. Wielu Polaków odetchnie z ulgą

Jej sny muszą być wyjątkowo realne

Żona opowiedziała mu później, słysząc o swoim dziwnym nocnym zachowaniu, że w jej ocenie wyglądało to zupełnie inaczej. Otóż kobieta przyznała, że była pewna, że jej mąż skrada się do niej i chciała mu pokazać, że dobrze wie, gdzie się znajduje i nie ma szans na to, aby ją przestraszył. Sny na jawie to jej prawdziwa specjalność, jednak będąc świadkiem tak przerażającej sytuacji, każdy miałby problemy ze spokojnym przespaniem reszty nocy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandaliczne zachowanie dziennikarza TVP Info. Wyśmiewał i obrażał otwarcie, bez żadnych skrupułów
  2. Dziwne dźwięki po niewidocznej części Księżyca. Ogromna tajemnica NASA
  3. Wielka gwiazda przeżywa ogromny dramat. Kilka godzin temu zmarła jej córka
  4. Ogromny niepokój o zdrowie papieża Franciszka. Pojawiły się poważne obawy
  5. Większość Polaków używa go przynajmniej raz w tygodniu. Nie wiedzą, że jest groźną trucizną
  6. Ekspresowy przepis na ciasto drożdżowe. Robi się praktycznie samo

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: BoredPanda

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News