Żona odebrała rano telefon od teściowej. Gdy usłyszała, co ma do powiedzenia, była zdruzgotana

Żona odebrała rano telefon od teściowej. Gdy usłyszała, co ma do powiedzenia, była zdruzgotana Źródło: PxHere

Żona pozostająca w konflikcie z teściową to popularne, stereotypowe podejście do relacji w takich rolach. Niestety rzeczywiście zdarza się, że niektóre kobiety nie potrafią dojść do porozumienia z matkami swoich partnerów. W takiej sytuacji znalazła się także pani Jola, która zwróciła się o pomoc do internautów po telefonie, jaki odebrała.

Żona i teściowa nigdy nie będą w stanie dobrze się porozumieć? To oczywiście mit, jednak w wielu rodzinach podobny problem pozostaje wciąż realny i poważny. Nie inaczej stało się w domu pani Joli, która poprosiła o pomoc oraz radę na jednym z forów dla kobiet.

Żona cierpi z powodu zachowania męża

Internautka przyznała, iż jej mąż zdaje się czasami zapominać, że ma już żonę i powinien poświęcać jej chociaż trochę uwagi. Para, która od kilku miesięcy pozostaje małżeństwem, mieszka z teściami w jednym domu. Mają jednak do dyspozycji osobne piętro, a na nim kuchnie i łazienkę. Pani Jola sądziła, że to pomoże im ułożyć sobie całkowicie niezależne życie. Niestety się myliła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Mój mąż rzadko korzysta z naszej łazienki i z przyzwyczajenia chodzi do rodziców. Mama pierze mu ciuchy, on nigdy pralki nie obsłużył, często je u mamy śniadania, mimo że wie, że nie podoba mi się taka sytuacja. Ja gotuję, ale on i tak czasem chodzi na obiadki do mamusi, bo zapomina że czekam z obiadem. Jest mi z tym źle - przyznała kobieta.

Zadziwiający telefon z samego rana

Dzisiaj grzeje: 1. Ostatnie słowa pilota ukraińskiego samolotu ujawnione. Poruszające, tuż przed katastrofą
2. Polacy pokochali go za kultowe seriale na TVN, TVP i Polsacie. Popełnił samobójstwo, miał 51 lat

Jak ostatecznie wyznała, najbardziej zadziwiającą, ale i bolesną dla niej sytuacją było odebranie telefonu od teściowej pewnego ranka. Okazało się bowiem, że matka dzwoni do swojego 35-letniego syna nawet w celu sprawdzenia, czy na czas wstał do pracy. Abstrahując od jego wieku, ma przecież obok siebie żonę, która może go obudzić, jeśli tego potrzebuje.

- Jego rodzice często pytają, gdzie idziemy i kiedy wrócimy, a mamy po 35 lat! Czy któraś by to zniosła psychicznie? - pytała pani Jola w swoim wpisie na forum.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Rekompensata za prąd tylko dla wybranych. Aby dostać pieniądze od państwa musisz spełnić jeden warunek
  3. Chłopaki do wzięcia są wyreżyserowani? Asia się wygadała i powiedziała za dużo, fani będą rozczarowani
  4. Nie żyje Wojciech Wójtowicz. Okoliczności śmierci są okropne, w sieci pojawiły się zdjęcia
  5. Tragiczny początek ferii. 11 osób nie żyje, ponad 200 rannych

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News