Papież zmarł podczas stosunku z mężatką. Porażające szczegóły nieznanej szerzej historii

Papież zmarł podczas stosunku z mężatką. Porażające szczegóły nieznanej szerzej historii Źródło: .

Żona pod żadnym pozorem nie przewidywała, że mąż zastanie ją w łóżku z innym mężczyzną. Niestety, pewnego dnia doszło do właśnie takiej sytuacji. Jak wielkie było jego zdziwienie, kiedy okazało się, że tajemniczym kochankiem jest sam papież.

Jego żona postanowiła oddać się innemu mężczyźnie, który dodatkowo był przedstawicielem duchowieństwa. Należy zaznaczyć, że nie byle jakim, ponieważ miłosnych doznań dostarczał jej sam Ojciec Święty. Historia kochanków nie skończyła się jednak szczęśliwie, ponieważ ostatecznie papież poniósł śmierć podczas stosunku ze swoją oblubienicą.

Żona zdradziła go z papieżem. Zemsta męża była najgorszą z możliwych

Papież Jan XII był znany wszem i wobec ze swojego upodobania do bardzo rozwiązłego życia. Jego rozpusta sięgała daleko ponad granice przyzwoitości. Nie tylko cały Watykan, ale większość Włoch aż huczała od plotek o jego licznych związkach, nie tylko z przedstawicielkami płci przeciwnej. Swoje kochanki i kochanków obdarowywał kosztownościami pochodzącymi wprost z Bazyliki św. Piotra.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ojciec Święty nie stronił również od hazardu. Nie liczył się z pieniędzmi, przez co popadał w horrendalne długi. Takie sytuacje jednak nie za bardzo go martwiły, ponieważ zawsze mógł sięgnąć do kościelnego skarbca i dalej bawić się na koszt największej instytucji religijnej.

Hulaszcze życie okraszone wieloma skandalami zostało przypieczętowane późniejszą ucieczką z Watykanu i śmiercią. Oficjalnie, jako przyczynę śmierci papieża przyjęto atak serca. Społeczeństwo wiedziało jednak, że prawda była zupełnie inna.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor. Widzowie go kochali, zmarł po nagłej chorobie
2. Media obiegają informacje o żałosnej mistyfikacji. Sławomir oszukał wszystkich?

Jan XII został zamordowany przez męża, który przyłapał go na miłosnych igraszkach ze swoją żoną. Mężczyzna na tyle chciał się zemścić, że nie zdecydował się na szybkie wyeliminowanie głowy Kościoła. Zamiast tego ugodził go nożem i zostawił wysoko w górach. Przez kilka kolejnych dni papież konał w męczarniach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  2. Ryzykując swoje zdrowie walczą o pieniądze. Skandaliczny proceder w Biedronce
  3. Teraz boją się spać. Zobaczyli co ukryta kamera szpiegująca nagrała w nocy w ich domu
  4. Nigdy nie dodawaj mleka do kawy, ani nie jedz jajek z ziemniakami. Fatalne dla zdrowia połączenia
  5. Ukryta kamera nagrała co tata robi z 4-letnią córką w jej pokoju. Gdy mama zobaczyła nagranie, natychmiast musiała zareagować

źródło: Gazeta Wyborcza

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News