Kompromitacja pana młodego. Nagrała się eksplozja śmiechu wszystkich gości

Kompromitacja pana młodego. Nagrała się eksplozja śmiechu wszystkich gości Źródło: youtube.com

Żona nie spodziewała się, że ślub zostanie przerwany przez wpadkę pana młodego. Mężczyzna totalnie się skompromitował, a wszystko uchwyciła kamera. Goście byli bezlitośni, wszyscy wybuchnęli śmiechem.

Żona będzie mogła chwalić się niecodzienną pamiątką ze swojego ślubu. Jej mąż w trakcie składania przysięgi małżeńskiej skompromitował się w okropny sposób. Nagranie z tego wydarzenia trafiło do sieci, a internauci mogą zobaczyć, jak goście nagle wybuchają śmiechem. Para z pewnością zapamięta ten moment do końca życia, bowiem podobne wpadki zdarzają się wyjątkowo rzadko.

Mąż totalnie się skompromitował

W internecie znalazło się nagranie ślubu pewnej pary. Widać na nim, że pan młody wkłada ukochanej obrączkę na palec i ma zacząć powtarzać słowa przysięgi małżeńskiej. Idzie mu dobrze do momentu, gdy musi powiedzieć, że bierze Melissę za swoją żonę w świetle prawa. Zamiast tego mówi jednak, że bierze ją za "wafelkową żonę". Jest to najpewniej spowodowane stresem podobieństwem dwóch anglojęzycznych słów - "lawfully" i "waffle". Niezrażony młodzieniec brnie dalej w gafę i dodaje "naleśnikową żonę".

Dla wielu takie  zachowanie to ogromna kompromitacja, a wiele młodych par drży na myśl, ze mogą popełnić gafę po tym, jak ksiądz podetknie im mikrofon pod usta. Boją się, że zostaną wyśmiani i tak właśnie się stało w tym przypadku. Goście od razu zaczęli się śmiać bez opamiętania, a pastor stał naprzeciw zakochanych i nie wiedział, jak w zasadzie powinien się zachować. Wszystko pogorszyła reakcja panny młodej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Żona zachowała się w niezwykły sposób

Po pomyłce pana młodego żona nie wytrzymała i zaczęła się histerycznie śmiać. Najpierw chichotała po cichu, zginając się wpół z rozbawienia. Jednak chwilę później wyprostowała się, a z jej ust wydobyło się niezwykle głośne jęknięcie ze śmiechu. Nietypowy dźwięk dodatkowo rozbawił ją samą, ale też gości i jej partnera. Niemal wszyscy pękali ze śmiechu, ale najlepiej bawiła się chyba sama panna młoda, która zwyczajnie nie mogła się opanować.

Dzisiaj grzeje: 1. Aleksandra Kwaśniewska się wygadała! Niechcący zdradziła wstydliwy sekret
2. Najpierw 14-letnia Dżessika współżyła z 2 chłopakami w szkolnej toalecie, ale później było już tylko gorzej. Rzeczy, które kazała zrobić Sebastianowi są po prostu straszne

Nagranie tego wyjątkowo wesołego momentu krąży po sieci i zachwyca kolejnych internautów. Trzeba przyznać, że para popisała się niespotykanym dystansem do siebie oraz ogromnym poczuciem humoru. Przemienili wpadkę w doskonały dowcip, a całość na pewno będzie dla nich uroczym wspomnieniem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  2. Ryzykując swoje zdrowie walczą o pieniądze. Skandaliczny proceder w Biedronce
  3. Zdjęcia córki Zbigniewa Bońka trafiły do sieci. Jest najpiękniejszą blondynką świata
  4. Lata po śmierci Marii Czubaszek mąż ujawnił druzgocącą prawdę. Niestety, nie miała szans przeżyć operacji
  5. Porwał ją, jak miała 11 lat i gwałcił. Rodziła mu dzieci, a rzeczy, które w tym czasie robiła jego żona nie mieszczą się w głowie

źródło: Youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News