Stał w samolocie przez 6 godzin, żeby jego żona mogła spać. "W tym czasie planował rozwód"

Stał w samolocie przez 6 godzin, żeby jego żona mogła spać. "W tym czasie planował rozwód" Źródło: Twitter/@courtneylj

Żona była bardzo zmęczona, więc mąż ustąpił jej miejsca. Na sześć godzin - bo tyle właśnie trwał lot. Niektórzy myśleli, że to wyjątkowy wyraz miłości, inni zauważają w zachowaniu pary egoizm ze strony kobiety i zagrożenie dla bezpieczeństwa. Mówi się, że ten czas spędził, planując rozwód.

Żona zasnęła podczas długiego lotu. Zmęczona kobieta zajęła całe trzy miejsca. Gdy jej mąż wrócił z łazienki, wzruszony tym widokiem stanął w przejściu. Nikt nie uznałby tego za problem, ale mężczyzna spędził w przejściu cały lot - aż sześć godzin. Wzruszający dowód jego miłości nie uszedł uwagi pewnego internauty. Courtney Lee Johnson uwiecznił tę chwilę na zdjęciu. 

Żona zasnęła, a mąż zamarł w miejscu

Para miała przed sobą długą podróż. Lot samolotem potrafi być bardzo męczący, zwłaszcza dla osób nieprzyzwyczajonych do tego środka transportu. Nie wiadomo, czy żona tego mężczyzny bała się latania, czy może cierpiała na jakąś chorobę, która sprawiła, że tak szybko zmógł ją sen. Natomiast nie ma wątpliwości, że reakcja jej męża nie była zwyczajna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci początkowo byli wzruszeni tym niesamowitym wyrazem miłości ze strony mężczyzny. Jednakże cechą charakterystyczną Internetu jest to, że jeżeli w sieci pojawi się jeden pozytywny komentarz, to pójdą za nim dwa negatywne. Zdania twitterowej społeczności uległy więc szybkiemu podziałowi.

Część komentujących była przekonana, że sytuacja jest nie tylko wyrazem miłości, ale też manifestacją egoizmu ze strony kobiety. Według nich para zmieściłaby się na siedzeniach we dwójkę i oboje mogliby pogrążyć się we śnie.

- To nie jest miłość. To egoizm ze strony kobiety. Nie mogła po prostu położyć mu głowy na ramieniu albo na kolanach? Miłość tak nie działa - skomentował jeden z internautów.

- Nie pozwoliłabym mojemu mężowi stać nawet przez 10 minut. Zasnęłabym na jego kolanach, co mogłoby być nawet wygodniejsze - dorzuciła kolejna komentatorka.

Dzisiaj grzeje: 1. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok
2. 2-letnia córka zabiła swoją mamę. Kobieta konała na jej oczach

- Jeśli jest chora i to jedyna pozycja, która umożliwia jej podróż, to wszystko w porządku. Jeśli nie, to znaczy, że jest samolubna - rozsądziła kolejna.

Niektórzy wysunęli dużo dalej idące wnioski. Jeden internauta sugerował nawet, jakoby cierpliwy mąż miał spędzić te sześć godzin na stojąco, w myślach planując rozwód.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Ujawniono szokujące fakty o śmierci siostry gwiazdora. Są wyniki testu krwi. Rodzina jest w głębokim szoku
  3. Niewyobrażalny dramat. Uwielbiana bohaterka "Przyjaciółek" straciła męża
  4. Agata Duda ma sobowtóra? Kobieta, która pojawiła się u boku prezydenta wygląda tak samo jak pierwsza dama
  5. Wnuczka z ukrycia nagrała swoją babcię. Wcześniej nikt jej nie wierzył, kiedy mówiła, jak paskudne rzeczy jej robi

źródło: radiozet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News