Znajomy pierwszej żony Kazimierza M. ujawnia. Były premier dopuścił się wobec niej haniebnego czynu

Znajomy pierwszej żony Kazimierza M. ujawnia. Były premier dopuścił się wobec niej haniebnego czynu Źródło: youtube/onet_news/

Pierwsza żona podzielała dramat kobiety, z którą później polityk wziął ślub? Jej bliski znajomy ujawnił, jak wobec niej zachowywał się Kazimierz M. Ta sprawa jeszcze przez długi czas będzie się ciągnęła za byłym premierem.

Była żona byłego szefa rządu nie miała zamiaru dłużej milczeć, w czasie, gdy on wciąż nie wypłacał jej zasądzonych alimentów. Proces ruszył niemalże od razu i mimo upływu czasu, wciąż nie dobiegł końca. W świetle szokujących informacji, jakich niemalże każdego dnia dowiadujemy się o byłym premierze, pojawiły się zupełnie nowe, dla wielu zapewne równie bulwersujące. Dobry znajomy jego pierwszej żony ujawnił, czego wobec niej się dopuścił. 

Pierwsza i druga żona Kazimierza M. przechodzą ten sam koszmar?  

W 2018 roku Kazimierz M. rozwiódł się ze swoją drugą małżonką Izabelą Olchowicz i choć każdego miesiąca powinien wypłacać jej alimenty w wysokości 4 tysięcy złotych, najwyraźniej nie zamierzał tego robić. Dług rósł, a kobieta nie miała zamiaru dłużej siedzieć z założonymi rękami i zgłosiła sprawę do prokuratury. Były premier błyskawicznie usłyszał zarzuty, a proces przeciwko niemu ruszył niemalże od razu. W czasie, gdy rodacy żyją konfliktem między Kazimierzem M. a jego drugą eks-żoną, na łamach "Super Expressu" pojawiły się informacje o jego pierwszej ukochanej. 

Specjalnie dla portalu jej bliski znajomy zdradził, że podzieliła ona los Olchowicz. Alimenty, jakie sąd nałożył na byłego szefa zarządu wynosiły wówczas 6 tysięcy złotych i jak się okazuje, nigdy nie trafiały do portfela rozwódki. 

- Pierwszej żonie też nie płacił alimentów. Z tego, co wiem jest jej winny zdecydowanie więcej pieniędzy niż Izabeli. Wątpię, by się w tej sprawie coś zmieniło - wyjawia informator SE.pl.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Były premier tonie w długach 

Okazuje się, że pierwsza żona polityka nie zgłaszała sprawy, bowiem doskonale wiedziała, że M. nie ma z czego zapłacić. Cierpliwie czeka jednak na wylicytowanie jego mieszkania, mając nadzieję, że wówczas były mąż spłaci swój dług.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarny piosenkarz choruje na ostrą białaczkę. Trafił do szpitala, wydał łamiące serce oświadczenie
2. Stał w samolocie przez 6 godzin, żeby jego żona mogła spać. "W tym czasie planował rozwód"


- On ma olbrzymie problemy w znalezieniu nowych klientów. W tym roku jako doradca zarobił jedynie ponad 20 tysięcy złotych - dodaje informator. 

Jak wiadomo, mężczyzna jest winien obu kobietom łącznie ponad 200 tysięcy złotych. Śledztwo wciąż trwa i na chwilę obecną trudno przewidzieć jego finał. Byłe żony Kazimierza M. cierpliwie czekają na swoje pieniądze. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
  3. Wszedł do jej mieszkania przez okno na 3 piętrze. Brutalny gwałt wstrząsnął polskim miastem
  4. Monika Brodka pilnie strzeże swej prywatności. Prawie nikt nie wiedział, jaki dramat rozgrywał się w jej domu
  5. Zdjęcia pośladków Kurdej-Szatan w sieci. To widok, którego nie da się zapomnieć
     

Źródło: super express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu