Żona zainstalowała w domu ukryte kamery. Kiedy zobaczyła nagranie z mężem w kuchni, od razu postanowiła uciekać z domu

Żona zainstalowała w domu ukryte kamery. Kiedy zobaczyła nagranie z mężem w kuchni, od razu postanowiła uciekać z domu Źródło: .

Żona była zadziwiona, kiedy obejrzała nagranie z zainstalowanej w domu ukrytej kamery. Chociaż podejrzewała, że z jej mężem dzieje się coś niedobrego, dawała mu kolejne szanse. Ostatecznie zdecydowała się jednak na szybką wyprowadzkę ze wspólnego domu.

Żona była przekonana, że mąż zaczął ją zdradzać po wielu latach wspólnego życia. Mężczyzna zachowywał się dziwnie, był nieobecny, czasami mamrotał pod nosem, a zapytany, o co chodzi, nie chciał odpowiadać na jej pytania. Aby przekonać się, czy te przeczucia były słuszne, kobieta zdecydowała się zainstalować w domu kamery. Podejrzewała, że któregoś dnia uwieczni na nich męża z potencjalną kochanką.

Żona sądziła, że mąż ją zdradza

- Naprawdę ciężko opisać jego zachowanie z tego okresu inaczej, niż po prostu dziwne. (...) Często wpatrywał się w jeden punkt z szeroko otwartymi oczami. Zaczęłam podejrzewać, że zaczął pić, albo coś brać. Tylko że zawsze wydawał się zupełnie trzeźwy. Byłam zdesperowana - wyznała w sieci kobieta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po upływie kilku dni żona ostatecznie sprawdziła, co działo się w domu pod jej nieobecność. Dziś nie ukrywa swojego zadziwienia. Jak się okazało, mąż wcale jej nie zdradzał. Gdy jednak zostawał sam, zachowywał się jeszcze gorzej niż w towarzystwie bliskich.

Dziwne zachowanie mężczyzny doprowadziło do rozstania

Mężczyzna chodził po kuchni w kółko, krzyczał niezrozumiałe słowa, wymachiwał rękami, nie potrafił nad sobą zapanować. Kobieta stwierdziła, że wyglądał, jakby był opętany. Dodawała, iż scena przypominała jakieś zadziwiające, niepokojące rytuały. Jednocześnie przyznała, że nie wierzy w podobne mistyczne doznania, a jej zdaniem mąż zaczął mieć po prostu bardzo poważne problemy natury psychicznej.

Dzisiaj grzeje: 1. Skorzystała z pół na pół, grając o 75 tys. zł. Każdy turysta odpowiedziałby bez wahania
2. Mieszkańcy są zrozpaczeni, choroby nie dało się pokonać. Właśnie podano informację o śmierci Danuty

Ostatecznie kobieta zdecydowała się na wyprowadzkę z domu. Przyznała, że coraz dziwniejsze zachowanie męża po prostu ją przeraziło i nie czuła się przy nim bezpiecznie. Nie chciała jednak zostawiać go całkowicie samego, dlatego też o jego niepokojącym dziwnym zachowaniu poinformowała rodzinę. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewyobrażalne sceny w polskim sklepie. Emerytka spojrzała na wędlinę i zalała się łzami
  2. Wspaniałe wiadomości dla wielu Polaków. Otrzymają zasiłek przedemerytalny, wystarczy spełniać kilka wymogów
  3. Nie żyje Polka, która przebywała w Chinach pogrążonych w epidemii. Rozpaczliwy apel jej rodziny
  4. Noworodek gigant przyszedł na świat. Lekarzy wmurowało gdy go zobaczyli, jego rozmiary są naprawdę gigantyczne
  5. Kamera uchwyciła, co mama robiła sam na sam z noworodkiem. Mąż zobaczył film i błyskawicznie zareagował, prawda okazała się powalająca

Źródło: Lelum.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News