Przyjaciółka wytknęła pannie młodej kompromitującą wpadkę. Przyszła żona zemściła się w okrutny sposób

Przyjaciółka wytknęła pannie młodej kompromitującą wpadkę. Przyszła żona zemściła się w okrutny sposób Źródło: Pixabay / Brandon Roberts

Żona wraz ze swym wybrankiem przykładają zazwyczaj ogromną wagę do tego, aby ich ślub przebiegł bez żadnych komplikacji. Czasami zwrócenie parze uwagi na popełnioną wpadkę może skończyć się poważną awanturą. Internautka opisała burzliwe zdarzenia, do jakich doszło, gdy powiedziała przyjaciółce o błędzie na jej ślubnym zaproszeniu.

Żona, jej ukochany, ale także wszyscy zapraszani na ślub goście chcą oczywiście zachować po uroczystości i weselu same pozytywne wspomnienia. Niestety czasami zdarza się, że nie wszystko idzie zgodnie z planem. Jedna z internautek opisała burzliwą sytuację, do której doszło wśród jej bliskich tuż przed ślubem przyjaciółki. Wszystko zaczęło się od błędu na zaproszeniu.

Żona obraziła się na przyjaciółkę, którą wcześniej zaprosiła na swój ślub

Kobieta, jak sama zaznacza, nie miała złych intencji, gdy upomniała parę młodą, że na kartkach rozsyłanych gościom w niepoprawny sposób zapisano datę wydarzenia. Zamiast "20 czerwca" na zaproszeniu widniało bowiem "20 czerwiec". Internautka była przekonana, że narzeczeni zdecydują się zignorować sprawę lub po prostu zamienić kartki. Przyszła panna młoda potraktowała jednak zwrócenie uwagi jako atak.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Z takim babolem to trochę wstyd. Ktoś popełnił błąd, a mszczą się na mnie. Nie wiem, czy ktoś inny też to zauważył. Ja jestem dość wyczulona na słowo pisane, bo zawsze dużo czytałam i w pracy też się tym zajmuję. Nie jestem żadną polonistką, ale przynajmniej znam podstawy, z którymi niektórzy mają ewidentny problem. Wspomniałam o tym w dobrej wierze, a robi się ze mnie jakąś nadgorliwą prostaczkę. Podobno powinnam milczeć - napisała internautka.

Niespodziewana zemsta na przyjaciółce

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje władca, który rządził krajem przez 50 lat. Obalił własnego ojca, błyskawicznie wyznaczono następcę
2. Fatalne wiadomości TVP z samego rana. Zaginął polityk, w rzece znaleziono wrak jego auta

Kobieta przyznała, że jej reakcja na błąd na zaproszeniu wywołała prawdziwą aferę. Panna młoda obraziła się na nią, sugerując, że chce zniszczyć jej wielki dzień. Tak też przedstawiła sprawę innym gościom, a ci nastawili się przeciw internautce. Z reakcji przyjaciółki wynika też, że kobieta nie jest już prawdopodobnie zaproszona na uroczystość, o czym dowiedzą się przecież także jej bliscy.

Jak przyznała, najbardziej zdenerwował ją fakt, że zemszczono się na niej, a nie na osobie, która wspomniany błąd na zaproszeniu popełniła. W oczach znajomych przedstawiono ją jako osobę planującą zniszczenie uroczystości, chociaż nie chciała nikomu zrobić krzywdy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Julia Wieniawa powiedziała, co uważa o WOŚP. Przy okazji ujawniła historię ze swojego dzieciństwa
  2. Po przekroczeniu konkretnych progów zmaleje twoja renta i emerytura. Lepiej ich nie przekraczaj
  3. W dzień swojego ślubu Anna Jantar wypowiedziała do męża odważne słowa. Nie miała pojęcia, że ktoś ją podsłuchuje
  4. Koleżanka z pracy szczerze wypowiedziała się nt. Pawła Królikowskiego. Ciężko powstrzymać łzy
  5. Nie żyje wyjątkowy muzyk, jego zespół był uwielbiany przez Polaków. Miał tylko 45 lat

Źródło: Papilot

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News