Żona Adama Słodowego wyjawia, jak wyglądały ostatnie lata jego życia. Niewielu wiedziało, jak było im ciężko

Żona Adama Słodowego wyjawia, jak wyglądały ostatnie lata jego życia. Niewielu wiedziało, jak było im ciężko

Żona Adama Słodowego zdradziła, jak wyglądały ostatnie lata życia jej męża. Było im niezmiernie ciężko, a starsza kobieta dzień w dzień musiała oswajać się z przykrymi myślami. Przerwała milczenie dzień po śmierci partnera.

Żona zmarłego Andrzeja Słodowego zdradziła kilka słów o ich wspólnym życiu. Nikt nie sądził, że w jej głowie już od dawna kołatały się przykre myśli. Musiała przygotować się na jego odejście.

Bożena Słodowy zdążyła pożegnać się z mężem. Zmarł tuż po jej wizycie

Adam Słodowy odszedł wieczorem, 10 grudnia 2019 roku w Warszawie, w wieku 96 lat. W latach 70. i 80. był największą gwiazdą Telewizji Polskiej. Był autorem scenariusza do "Pomysłowego Dobromira", a największą sławę zyskał dzięki programowi "Zrób to sam", dzięki któremu nauczył miliony Polaków majsterkowania, napraw i eksperymentowania. Od wielu lat stronił od kontaktów z mediami - tłumaczył to głównie wiekiem. W 2017 roku miał ukazać się jego ostatni wywiad, lecz odmówił. 2 lata później wnuk jego siostry przekazał smutną wiadomość, którą potwierdziła Bożena Słodowy.

- We wtorek późnym wieczorem zawiadomił mnie szpital, że małżonek już odszedł. Stało się to kilka godzin po moim wyjściu ze szpitala. Byłam przy nim cały czas, ale kto mógł przewidzieć, że to akurat wtedy nastąpi. Dobrze, że zdążyłam się z nim pożegnać. Jest mi smutno, bo pewien etap się kończy - mówiła żona Adama Słodowego, Bożena Słodowy.

Żona przewidywała, że małżonek może niedługo odejść. Próbowała oswoić się z tą myślą

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Już od dość dawna przewidywałam, że śmierć męża jest blisko, ale jak to się stanie, to zawsze jest szok. Mąż cztery lata temu przeszedł udar, ale był on wyjątkowo łagodny. Miał jednak konsekwencje, pociągnął za sobą różne następstwa. To wszystko zmierzało jak po równi pochyłej. Mąż z dnia na dzień czuł się gorzej i niecały tydzień temu trafił do szpitala - opowiada zasmucona żona gwiazdy TVP.

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka dała pracownikowi stacji benzynowej liścik i uciekła. Gdy go przeczytał od razu zadzwonił na policję
2. Media obiegły najgorsze wiadomości. Zmarł kultowy dziennikarz, każdy znał jego programy

Problemy ze zdrowiem Adama Słodowego zaczęły się już 4 lata temu, kiedy dostał nagłego udaru. Opieka ukochanej żony, rehabilitacja i wsparcie dzieci oraz wnuków szybko postawiły go na nogi. Nie wiadomo, co spowodowało nagłą śmierć Adama Słodowego kilka dni temu. Jego żona chce poświęcić się teraz pracy na rzecz fundacji imienia męża, która działa już rok. Jej celem jest oczywiście zaznajamianie dzieci i nastolatków z majsterkowaniem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandaliczne nagranie SOP w sieci. "Z drogi polskie ch***y! Szlachta jedzie"
  2. Akcyza obejmie kolejny produkt. Resort rozwścieczył tysiące Polaków
  3. Syn Janowskiego przekazał dramatyczne informacje. Do szpitala trafiła była żona muzyka
  4. Tragedia w polskim szpitalu podczas porodu. Nie żyje mama czwórki dzieci
  5. Twoje ucho wygląda tak jak na zdjęciu? Możesz być w ogromnym niebezpieczeństwie, natychmiast idź do lekarza

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News