Żona zostawiła męża samego z dzieckiem na cały dzień. Po powrocie, jak tylko otworzyła drzwi, złapała się za głowę

Żona zostawiła męża samego z dzieckiem na cały dzień. Po powrocie, jak tylko otworzyła drzwi, złapała się za głowę Źródło: .

Żona nie po raz pierwszy zostawiła dziecko pod opieką męża na cały dzień. Niestety to, co się wydarzyło podczas jej nieobecności tym razem, przeszło jej najśmielsze oczekiwania. Na miejscu zobaczyła coś, co wprawiło ją w niemałą rozpacz, aż musiała złapać się za głowę. Nie była w stanie uwierzyć w to, co widzi.

Żona wyszła z domu na cały dzień. Miała zaplanowanych kilka spotkań, chciała też znaleźć czas tylko dla siebie. Na szczęście jej mąż wyszedł naprzeciw jej oczekiwaniom i podczas jej nieobecności zajął się dziećmi. Chciał, żeby kobieta mogła w końcu odpocząć od domowych obowiązków.

Jednak nie tylko to kryło się za ochoczą zgodą na pozostanie w domu tylko z dziećmi. Mężczyzna opracował plan, który zdradził dzieciom, a żona po powrocie przecierała oczy ze zdumienia. Nie mogła się nadziwić, co tym razem zrobił jej ukochany.

Żona po całym dniu wróciła do domu

To, co zaplanował mężczyzna, wydaje się nie tylko bardzo kreatywnym rozwiązaniem, ale też wspaniałym pomysłem na aktywne spędzanie czasu z dziećmi. To właśnie jeden z Amerykańskich YouTuber'ów, Roman Atwood, który w sieci jest znany z robienia psikusów całej rodzinie, zaplanował szaleńczą niespodziankę dla swojej żony. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy tylko kobieta wyszła z domu, jej ukochany zaczął wcielać plan w życie. Odpalił kamerę i nagrał całe przygotowania jak i reakcję swojej żony po powrocie, ale zanim do tego doszło, miał do wykonania wiele pracy, do której zaangażował swoje dzieci i kolegów. 

A było co robić. Mężczyzna wymyślił, że pod nieobecność żony wypełni cały salon kolorowymi kulkami jak z sali zabaw, ale to nie wszystko. Wstawił do pokoju nawet trampolinę, by mógł skakać z piętra na parter do morza kulek. Pomysł zachwycił dzieci, które odnalazły się w szaleństwie ojca. Hasały, skakały i dokazywały w pokoju wypełnionym kulkami. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie
2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

Po powrocie żona zobaczyła, co działo się, gdy nie było jej w domu. Złapała się za głowę i zastanawiała się jedynie, jak oni to wszystko posprzątają.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kasjer z Lidla WYROLOWAŁ staruszka z płatnością. Myślał, że nikt go nie widzi
  2. Żona była zaniepokojona zachowaniem męża, więc zainstalowała kamery. Nagranie z kuchni wystarczyło, by z krzykiem wybiegła z domu
  3. Michał Szpak pokazał całemu światu swoją największą miłość. Rozczulający widok
  4. O wyglądzie jedynego takiego noworodka na świecie mówią już wszyscy. Dla wielu ten widok może być wstrząsem
  5. Dlaczego nasze babcie i dziadkowie stają się nie do zniesienia na starość? Odpowiedź rozdziera serce

źródło: webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News