Żona wróciła wcześniej do domu, po cichu otworzyła drzwi i przyłapała męża. Wymyśliła upokarzającą zemstę i wszystko nagrała

Żona wróciła wcześniej do domu, po cichu otworzyła drzwi i przyłapała męża. Wymyśliła upokarzającą zemstę i wszystko nagrała Źródło: Pixabay/Gregory Roose

Żona miała wrócić trochę później, niż to się stało. Nie spodziewała się zobaczyć męża w tak jednoznacznej sytuacji. Na szybko wymyśliła okrutną zemstę.

Żona i mąż tuż przed powiedzeniem sobie sakramentalnego "tak" obiecują sobie nie tylko miłość. Jedną ze składanych obietnic jest też to, że nie opuszczą się aż do śmierci. Pada jeszcze zapewnienie o wierności. Tego właśnie elementu w tej historii zabrakło. 

Kobieta zostawiła męża w domu i pojechała w delegację. Z podróży służbowej wróciła trochę wcześniej, niż było to ustalone. O niczym nie poinformowała męża. Mężczyzna nie spodziewał się niczego i zdążył już zaplanować sobie wieczór. Chciał go spędzić z 24-letnią kobietą, a żona miała nigdy się nie dowiedzieć, co się działo pod jej nieobecność.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona już wie

Wchodząca do mieszkania kobieta zupełnie się nie spodziewała tego, co zastanie. Na łóżku razem z jej mężem leżała naga kobieta. Mieszanka emocji dała o sobie znać. W jej głowie od razu narodził się pomysł, jak ukarać obcą 24-latkę. Nie wahając się ani chwili, przystąpiła do realizacji planu.

W szale wściekłości złapała za telefon i zaczęła nagrywać kochankę swojego męża. Dziewczyna próbowała zakryć się kocem, ale kamerzystka była szybsza. Nie dała dziewczynie zakryć nagiego ciała. Zdradzona żona nie poprzestała na filmach i zdjęciach. Wyrzuciła nagą kobietę na klatkę schodową. Mężczyzna pomógł kochance, wynosząc na korytarz jej ubrania, żeby mogła się ubrać i wszystkie rzeczy osobiste zostawione w mieszkaniu.

Dzisiaj grzeje: 1. Jurek Owsiak w żałobie. Nie żyje bardzo bliska mu osoba. Opublikował rozdzierający serce wpis
2. Stał w samolocie przez 6 godzin, żeby jego żona mogła spać. "W tym czasie planował rozwód"


Żona po całym zdarzeniu opublikowała w internecie upokarzające nagranie i zdjęcia. Oglądalność jest zaskakująco wysoka, a komentarze pozostają podzielone. Część osób popiera zdradzoną kobietę, pisząc, że właśnie tak należało postąpić. Reszta jest zdania, że nikomu nie powinno się robić takiego świństwa. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Na jaw wyszły niezwykłe fakty o przeszłości Jolanty Kwaśniewskiej. Pierwsza Dama wolałaby, żeby nikt tego nie zobaczył
  3. Wszedł do jej mieszkania przez okno na 3 piętrze. Brutalny gwałt wstrząsnął polskim miastem
  4. Monika Brodka pilnie strzeże swej prywatności. Prawie nikt nie wiedział, jaki dramat rozgrywał się w jej domu
  5. Zdjęcia pośladków Kurdej-Szatan w sieci. To widok, którego nie da się zapomnieć
     

źródło: onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News