Zakpiła z męża w sposób rozkładający na łopatki. Reakcja na to, co zobaczył na talerzu powala

Zakpiła z męża w sposób rozkładający na łopatki. Reakcja na to, co zobaczył na talerzu powala Źródło: Pixabay.com/JESHOOTS-com

Żona postanowiła zażartować sobie z męża. To, co zrobiła, odebrało mu mowę. Na pewno nie spodziewał się zobaczyć czegoś takiego na swoim talerzu.

Żona często musi robić w domu wiele rzeczy na raz. Gotowanie, sprzątnie i opieka nad dziećmi często zajmuje cały ich wolny czas, dlatego pewna kobieta postanowiła uknuć cwany plan. Postanowiła, że zaserwuje mężowi coś, czego ten na pewno się nie spodziewa. Była bardzo zadowolona, gdy zobaczyła jego minę.

Żona zakpiła z męża. Wybrała okrutny sposób

Kobieta wysłała męża i córki na długi spacer, a sama zaczęła przygotowywać swój podstęp. Zrobiła zakupy, posprzątała, a na sam koniec zostawiła sobie przygotowanie obiadu. Tym razem nie chciała się wysilać, by stworzyć wymyślne danie. Chciała podać swojej rodzinie... płatki kukurydziane.

Gdy zmęczona rodzina wróciła do domu, od razu zaczęli pytać, co jest na obiad. Wtedy żona pokazała mężowi miskę płatków i powiedziała, że dziś mają do zjedzenia tylko taki posiłek. Mąż, przyzwyczajony raczej do innych specjałów, chwilę wpatrywał się w oferowane naczynie w milczeniu. Potem spojrzał na ukochaną.

- To wszystko? - spytał.

Twierdząca odpowiedź żony musiała być dla niego jeszcze większym zaskoczeniem. Dziewczynki natomiast z apetytem zabrały się za jedzenie. Choć mama spodziewała się płaczu i marudzenia, okazało się, że dzieci był zachwycone prostym posiłkiem. To jednak nie koniec podstępnej intrygi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyznę czekało jeszcze jedno zaskoczenie

Mężczyzna już pogodził się z faktem, że na obiad dostanie jedynie miseczkę płatków z mlekiem, a jego partnerka mogła przez chwilę cieszyć zaskoczeniem na jego twarzy. Okazało się jednak, że nie jest aż tak okrutna, a na prawdziwy obiad przygotowała wyjątkowo wymyślne danie  - indyka w płatkach kukurydzianych, puree z buraków z chutney’em z mango. 

Kobieta chciała tym eksperymentem pokazać, że nie zawsze trzeba silić się na wyjątkowe dania, które wymagają długiego przygotowania. Czasem prosta rzecz może być równie skuteczna i pożywna, jak wystawny obiad. Co więcej, żona przekonuje, że brak posiłku nie zawsze musi być zły. W kuchni warto zachować umiar, a przede wszystkim nie wolno panikować, gdy nie ma czasu lub pomysłu na interesujące danie.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Roksana Węgiel pokazała WSZYSTKO i fani zdębieli. Nikt nie spodziewał się tego po 14-letniej piosenkarce. Jej rodzice nie będą zadowoleni!
  2. Legendarna dziennikarka TVP zmarła w zupełnym zapomnieniu. Kochały ją miliony widzów, przegrała walkę z okrutną chorobą
  3. Gwałtowna zmiana pogody już w ten weekend. Do Polski wkracza wyż Xandra
  4. Lepiej przełóżcie plany na urlop. Jasnowidz Jackowski mówi, co wydarzy się już za miesiąc, to straszne
  5. Pojawiły się nowe informacje o ojcu zaginionego Dawidka. Sąsiadka rodziny ujawnia porażające fakty
  6. Niedawno oglądaliśmy go w "Familiadzie", teraz podano wieść, która ścina z nóg. Nie żyje znany muzyk
      

Źródło: Mamalife

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News