Czesław Mozil pochwalił się zdjęciem z żoną. Wygląda jak bogini, trudno oderwać od niej wzrok

Czesław Mozil pochwalił się zdjęciem z żoną. Wygląda jak bogini, trudno oderwać od niej wzrok Źródło: instagram/czeslaw.mozil.oficjalne/

Żona Czesława Mozila zachwyca urodą. Niektórzy twierdzą nawet, że wygląda jak prawdziwa bogini, a patrząc na jej ostatnie zdjęcie trudno się z tym nie zgodzić.

Żona Mozila nie należy do osób publicznych, choć on sam już od jakiegoś czasu unika blasku fleszy. Niegdyś muzyk cieszył się naprawdę ogromną popularnością, do czego w znacznym stopniu przyczyniło się jego miejsce na jurorskim fotelu w programie "X Factor". Show jednak zdjęto z anteny i choć nic na to nie wskazywało, zniknął i on. Mozil zaczął unikać fotoreporterów, nie pojawia się już na ściankach, nie udziela wywiadów. Raz na jakiś czas wrzuci swoje zdjęcie do mediów społecznościowych, przekazując tym samym fanom, co u niego słychać. Jedna z ostatnich publikacji wzbudziła szczególne emocje, a wszystko za sprawą jego ukochanej. 

Mozil chwali się nowym zdjęciem, ale to jego żona kradnie całe show. Trudno oderwać od niej wzrok 

Być może niektórzy nie znają historii miłosnej Czesława Mozila i Doroty, a jest ona dość niebywała. Nim zostali małżeństwem, pozostawali na stopie przyjacielskiej i jak sam zdradził swego czasu muzyk, wspólnie podjęli decyzję o ślubie, dlatego obyło się bez oświadczyn. Ceremonia była równie wyjątkowa, bowiem sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w 2016 roku w tajemnicy przed światem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Choć później nie ukrywali faktu, że oficjalnie są "mężem i żoną" mówili o tym niewiele i rzadko również pokazywali się wspólnie na salonach. Mozil kilkukrotnie pokazał zdjęcie z ukochaną w mediach społecznościowych, nie okazując jej na nich zbyt dużej czułości. Ostatnio muzyk pochwalił się kolejną fotka prosto z obchodów dwudziestolecia kliniki dentystycznej kuzyna. 

Dzisiaj grzeje: 1. Syn gwałcił matkę. 27-latek zgotował kobiecie piekło, nie czuje się winny

2. Piotr Polk zalewa się łzami. Ujawniono niewyobrażalnie posępne kulisy małżeństwa

Do zdjęcia zapozowała także Dorota i to bez dwóch zdań ona skradła całe show. Żona gwiazdora zachwyca urodą i nienaganną sylwetką, a niektórzy pokusili się nawet o stwierdzenie, że wygląda jak bogini. Urocza blondynka w koczku, w czarnej spódnicy i dopasowanej marynarce sprawiła, że internauci wprost oszaleli. Nie trudno się temu dziwić, a o wiele trudniej jest uwierzyć w to, że Czesław tak rzadko pokazuje taką piękność. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Seniorzy masowo oddawani do szpitali na Boże Narodzenie. Ruszyła akcja "Wspólne święta"
  2. Nie żyje były polski piłkarz. Zdobywał pierwsze tytuły mistrzowskie w historii legendarnego klubu
  3. Nie żyje 14-letnia gwiazda. Chłopiec zagrał w słynnym serialu
  4. Sytuacja wygląda bardzo groźnie. Ogromna awaria w centrum Polski
  5. Przełomowe informacje, Agnieszka Woźniak Starak przerywa milczenie. Zrobiła relacje na żywo    

Źródło: instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News