Piotr Polk zalewa się łzami. Ujawniono niewyobrażalnie posępne kulisy małżeństwa

Piotr Polk zalewa się łzami. Ujawniono niewyobrażalnie posępne kulisy małżeństwa Źródło: youtube.com/Business & Prestige

Żona Piotra Polka odeszła 4 grudnia. Kobieta, z którą stworzył pierwszy prawdziwy związek, do samego końca była mu bliska. Nie zawsze jednak postępował zgodnie z sumieniem.

Żona znanego aktora pod koniec życia walczyła z wieloma problemami zdrowotnymi. Zawsze mogła liczyć na pomocną dłoń swojego byłego męża. Jednak na zawsze zapamiętała, co bolesnego jej zrobił.

Żona Piotra Polka do końca była dla niego bliską osobą

Hanna Polk odeszła 4 grudnia 2019 roku w wieku 56 lat. Od lat borykała się zarówno z problemami zdrowotnymi, jak i osobistymi. Dla jej pierwszego męża, znanego aktora Piotra Polka, był to cios prosto w serce. Choć nie byli już ze sobą, była dla niego prawdziwie bliską kobietą. Spędził z nią 7 lat małżeństwa, a  teraz wychodzą na jaw przykre kulisy tego związku.

Hanna i Piotr Polk poznali się na studiach - szybko zorientowali się, że łączy ich uczucie nie z tej ziemi i nie czekali z pobraniem się. W 1986 roku stanęli przed ołtarzem. 4 lata później wyjechali razem do Francji - zmarła aktorka doskonale znała francuski i pracowała w barze lub jako niania. Piotr Polk z kolei nauczył się wyrabiać meble. Po powrocie zza zachodniej granicy pracowali nawet w tym samym teatrze. Wszystko układało się świetnie, jednak do czasu.

"Przecież coś ważnego nas łączyło. Nie można zresetować przeszłości"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona aktora bardzo boleśnie przeżyła śmierć swoich rodziców. Przez długi czas nie potrafiła sobie z tym poradzić, chociaż próbowała na wszelkie sposoby. Był to jednak dla niej zbyt duży cios, nawet mąż nie radził sobie z jej samopoczuciem. Wkrótce małżeństwo się rozpadło.

- Okazałem się tym złym, bo porzuciłem i to w dodatku dla innej kobiety. Nikt nie wnikał, jakie było nasze małżeństwo. Hanka mówiła, że cudowne. Ja wolałem nic nie opowiadać - komentuje gorzko Piotr Polk.

Dzisiaj grzeje: 1. 2-letnia dziewczynka zabiła swoją mamę. Kobieta umierała na jej oczach
2. Tomasz Lis pilnie przewieziony do szpitala, jego stan jest poważny. Wylądował na oddziale intensywnej terapii

Rozwód w 1993 roku dobił ją jeszcze bardziej. Po podziale majątku nie zostało jej nic z tego, co zostawił jej były już mąż. Przestała angażować się zawodowo, nie odzywała się do nikogo i nie odbierała telefonów od przyjaciół, producentów, reżyserów. Dopiero po 20 latach zdecydowała się zrobić profesjonalny kurs pilota wycieczek i poznała swojego drugiego męża. Piotr Polk do końca wspierał ją jak mógł, mówił, że "nie można zresetować przeszłości".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Seniorzy masowo oddawani do szpitali na Boże Narodzenie. Ruszyła akcja "Wspólne święta"
  2. Nie żyje były polski piłkarz. Zdobywał pierwsze tytuły mistrzowskie w historii legendarnego klubu
  3. Nie żyje 14-letnia gwiazda. Chłopiec zagrał w słynnym serialu
  4. Sytuacja wygląda bardzo groźnie. Ogromna awaria w centrum Polski
  5. Przełomowe informacje, Agnieszka Woźniak Starak przerywa milczenie. Zrobiła relacje na żywo

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News