Leżał przy zwłokach żony, a po 40 minutach jego ciało zrobiło się sztywne. Ich dzieci pojęły straszną prawdę i zalały się łzami

Leżał przy zwłokach żony, a po 40 minutach jego ciało zrobiło się sztywne. Ich dzieci pojęły straszną prawdę i zalały się łzami Źródło: Facebook

Żona umierała, a mąż towarzyszył jej w ostatnich chwilach życia, jak i zaraz po śmierci. Nie minęło jednak 40 minut, a mężczyzna sam odszedł z tego świata. Ich dzieci poznały okropną prawdę dotyczącą zgonu rodziców i natychmiast zalały się łzami. Rodzinę w jednym dniu dotknęła podwójna tragedia.

Żona i mąż podczas wypowiadania przysięgi małżeńskiej obiecują sobie, że nie opuszczą się aż do śmierci. Ślubują też miłość, wierność i uczciwość małżeńską. W historii tej dwójki można zobaczyć, że nawet w dzisiejszych czasach możliwe jest spełnienie tych wszystkich warunków sprzed ołtarza.

Przeżyli ze sobą dobre i złe chwile. Byli przy sobie zawsze od momentu zakochania, dopóki nie rozdzieliła ich śmierć. Piękna historia, która miała miejsce, nie jest opisem filmu czy książki. Wydarzyła się naprawdę i powoduje, że jeszcze raz można uwierzyć w prawdziwą miłość.

Żona i mąż do ostatniego tchu

69 lat małżeństwa to w dzisiejszych czasach niesamowity wynik. W dobie rozwodów kończących większość małżeństw i tinderowych randek, ciężko o tak niesamowite historie. Ludzie starej daty nie należą na szczęście do świata, w którym łatwiej o trzeciej nad ranem kupić ekspres do kawy niż znaleźć miłość. Dzięki przykładowi tej dwójki można mieć nadzieję, że to piękne uczucie będzie między ludźmi dalej się rozwijać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Izaak i Teresa, bo to oni są bohaterami tej historii, zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Po upływie kilku sekund wiedzieli już, że są dla siebie stworzeni i nie chcą być z nikim innym. I udało im się. Wzięli ślub, doczekali się trójki dzieci, ich życie trwało w radości i szczęściu.

Dopóki Teresa nie zachorowała. Izaak nie cieszył się dobrym zdrowiem i wspólnie zadecydowali, że żona chorobę będzie lepiej znosić pod stałą opieką lekarzy i pielęgniarek w domu opieki. Mąż każdego dnia ją jednak odwiedzał. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Odeszła w cierpieniu
2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

Aż do czasu kiedy złapał zapalenie płuc, a jego żona ciężką grypę. Wtedy razem trafili do szpitala. Trzymając się za ręce, pierwsza z życiem pożegnała się żona, a po upływie 40 minut odszedł mężczyzna. Ich dzieci były świadkami, że nawet po śmierci ta dwójka trzymała się za dłonie. Robili to większą część życia i nawet po śmierci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
  3. Nagle na ich ślubie pojawiło się wielkie bezdomne stworzenie. Życie pary młodej już nigdy nie będzie takie samo
  4. Za granicą gotują jajka na śniadanie w zupełnie inny sposób. Banalny trik zajmuje kilka minut i przenosi podniebienia do nieba
  5. Po wielu latach przerwy w końcu się udało. Małgorzata Kożuchowska przekazała radosną nowinę

źródło: webniusy

Następny artykuł