Wymyśliła genialny sposób na teściową manipulantkę. Już nigdy więcej nie zadrze z żoną syna

Wymyśliła genialny sposób na teściową manipulantkę. Już nigdy więcej nie zadrze z żoną syna Źródło: unsplash/freestocks.org/

Żona postanowiła znaleźć złoty sposób na swoją problematyczną teściową. Choć nie przyszło to tak łatwo, z czasem udało jej się pozbyć wszelkich stresów, jakich dostarczała jej mama ukochanego.

Chyba niejedna żona zna to uczucie, gdy życie po ślubie okazuje się wcale nie być bajką - i to nie za sprawą niesfornego męża, a jego mamusi. Odcięcie pępowiny może być dla niej naprawdę trudne, dlatego świeżo upieczone żony mogą mieć często wrażenie, że choć nie było tego w planach, właśnie zamieszkały ze swoją teściową, bowiem ta stała się stałym bywalcem w ich domu. Co więcej, niektóre z nich posuwają się o krok dalej i próbują zmanipulować ukochanym synkiem i nastawiać go przeciwko małżonce. 

Teściowa manipulantka to problem wielu kobiet 

Jeżeli jeszcze nie stanęłaś na ślubnym kobiercu, a już jesteś w stanie zauważyć ogromne przywiązanie między twoim ukochanym a jego mamą, dobrze zastanów się, czy jesteś gotowa na to wszystko, co najprawdopodobniej czeka cię po ślubie. 

Takie kobiety często twierdzą, że ich ukochany synek dokonał możliwie najgorszego wyboru i nigdzie nie będzie mu tak dobrze, jak w domu z mamusią. Tego typu zachowanie niesfornej teściowej może budzić wiele konfliktów między małżonkami, dlatego jeżeli znalazłaś się w podobnej sytuacji, lepiej zacznij działać nim stanie się to niemożliwe. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Żona znalazła idealny sposób na teściową 

Pewna kobieta postanowiła znaleźć rozwiązanie, które pozwoli jej wyzbyć się stresu związanego z teściową manipulantką. Jak wiadomo, podjęcie dyskusji nie zawsze dobrze rokuje, dlatego gra może nie być warta świeczki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie
2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

Nagle w jej głowie pojawił się banalny, ale skuteczny pomysł. Choć to może nie być łatwe, najlepiej zachować spokój i asertywnie trzymać się swojego zdania. Nie pozwól wejść sobie na głowę, jednak pamiętaj o stosownym zachowaniu, bowiem jedno niewłaściwe słowo może jeszcze bardziej cię pogrążyć. Bądź grzeczna, ale stanowcza, a teściowa już nigdy z tobą nie zadrze. 

Najlepsze newsy dnia:  

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
  3. Nagle na ich ślubie pojawiło się wielkie bezdomne stworzenie. Życie pary młodej już nigdy nie będzie takie samo
  4. Za granicą gotują jajka na śniadanie w zupełnie inny sposób. Banalny trik zajmuje kilka minut i przenosi podniebienia do nieba
  5. Po wielu latach przerwy w końcu się udało. Małgorzata Kożuchowska przekazała radosną nowinę

Źródło: kobiety to my 

Następny artykuł