żona Kamila Stocha
Gala Mistrzów Sportu 2021 Polsat
Joanna Szwalikowska - 11 Stycznia 2021

Żona Kamila Stocha przerwała milczenie. W idealny sposób zamknęła usta wszystkim hejterom

Żona Kamila Stocha reprezentowała swojego męża podczas Gali Mistrzów Sportu 2021. Jej stylizacja wzbudziła ogromny odzew w mediach, w dużym stopniu dość nieprzychylnie oceniających jej strój. Artystka w końcu odpowiedziała na komentarze internautów.

Żona Kamila Stocha, Ewa BIlan-Stoch, na Gali Mistrzów Sportu 2021 zaprezentowała się w stylizacji, która jednoznacznie skojarzyła się fanom z bohaterką znanej bajki dla dzieci pod tytułem „Kraina Lodu”. Szczególną uwagę przykuła korona na głowie kobiety.

Żona Kamila Stocha skomentowała burzę w sieci spowodowaną jej bajkową stylizacją

W piątek 8 stycznia odbyła się Gala Mistrzów Sportu 2021 podsumowująca plebiscyt „Przeglądu Sportowego” na najlepszego Sportowca Polski 2020 roku. Ewa Bilan-Stoch pojawiła się na uroczystości, odbierając statuetki w imieniu swojego męża, a także Dawida Kubackiego.

Jej stylizacja wzbudziła dość mieszane uczucia. Zaprezentowała się w długiej sukni z diademem na głowie. Zdaniem wielu osób, nadmiar dodatków zepsuł stylizację, a sama kobieta miała wyglądać zbyt „księżniczkowo”.

- Mąż troszkę zasugerował. Pojawiła się mała inspiracja, ponieważ zawsze mówi mi, że jestem jego Elsą z „Krainy lodu". Powiedziałam mu: „No to zobaczysz swoją Elsę” - tłumaczyła żona Kamila Stocha w rozmowie z dziennikarką „Przeglądu Sportowego”.

Dramat gwiazdy TVN. zapłakana pożegnała się z fanami. Sytuacja jest fatalna, przeżyła piekłoDramat gwiazdy TVN. zapłakana pożegnała się z fanami. Sytuacja jest fatalna, przeżyła piekłoCzytaj dalej

Jej stylizacja stała się obiektem drwin niektórych osób, które zarzuciły jej „kompleks Kopciuszka”. Korona została uznana przez wiele osób za zbyteczny dodatek, który sprawił, ze cała stylizacja stała się śmieszna. Na temat jej stroju wypowiedział się również jeden ze znanych projektantów mody.

- Żona Kamila Stocha wyglądałaby jeszcze lepiej, gdyby zrezygnowała ze wszystkich dodatków, a szczególnie z tego diademu. Sama piękna zimowa sukienka, nawiązująca do pasji męża, bez torebki i diademu mogłaby sprawić, że byłaby królową balu. Przed wyjściem z domu Ewa Stoch mogła jeszcze ostatni raz spojrzeć z lustro...- mówił Jarosław Szado, cytowany przez „Fakt”.

Początkowo kobieta nie komentowała szczególnie krytycznych uwag dotyczących jej wyglądu. W końcu w rozmowie z portalem „Plotek” zdecydowała się zabrać głos w tej sprawie.

- Bardzo się cieszę, że w dość nudnym pod względem liczby uroczystości, pandemicznym czasie, mogłam rozbawić grono osób i robiąc tak niewiele, poruszyć internet. Mam nadzieję, że nikomu nie sprawiłam przykrości, zakładając to, w czym świetnie się czułam. Tymczasem „korony”, które tworzę, sprzedają się jak nigdy wcześniej - mówiła Ewa Bilan-Stoch.

Kobieta zdaje się nie przejmować komentarzami internautów. Najważniejszą kwestią jest dla niej to, że czuła się w swojej stylizacji dobrze. Opinia innych ludzi w tym przypadku zdecydowanie zeszła na dalszy plan.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Telemagazyn PL, Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News