Teściowa krytykowała żonę syna za nieporządek w domu. Do akcji wkroczył jej mąż. Nie mogła przewidzieć takiego finału.

Teściowa krytykowała żonę syna za nieporządek w domu. Do akcji wkroczył jej mąż. Nie mogła przewidzieć takiego finału. Źródło: Unsplash/Kat J

Żona tego mężczyzny regularnie spotykała się z nieuprzejmymi uwagami na temat tego, że nie utrzymuje czystości w domu. Teściowa maltretowała ją tym niemal codziennie. Reakcja jej męża była zaskakująca. Kobiety na długo zapamiętają ten moment.

Żona miała serdecznie dość ciągłych uwag ze strony teściowej. Kobieta nie była w stanie utrzymać porządku w domu, ale uszczypliwe komentarze w żaden sposób nie ułatwiały jej zadania. Wręcz przeciwnie, doprowadziły ją nieomal do załamania nerwowego. Jej mąż postanowił wtedy wkroczyć do akcji.

Żona nie dawała sobie rady z teściową

Clint Edwards, który jest znanym blogerem, postanowił, że jego sytuacja rodzinna obrazuje dużo większy, wielopokoleniowy problem. Stworzył na ten temat materiał, który zszokował w równym stopniu jego matkę i żonę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Czy wychowałeś się przez kobiety, dla których największą wartością była czystość w domu? Jeśli nie matka, to może babcia? Wiem, że tak. Wszystkie kobiety w mojej rodzinie przez długie pokolenia uważały to za podstawę funkcjonowania domu - napisał Clint Edwards.

Prawdą jest to, że przez wiele lat głównym zadaniem kobiety było właśnie utrzymanie czystości w domu i to właśnie głównie z niego były rozliczane zarówno przez swoich partnerów, jak i przez inne kobiety. Brak umiejętności utrzymania porządku uważany był za ogromną wadę charakteru.

Bloger opisywał radę, którą lata temu otrzymał od ojca: przed decyzją o małżeństwie zaskoczyć kandydatkę na żonę w domu i zobaczyć, w jakim stanie jest pomieszczenie. Bloger jednak nie uważa, żeby to była dobra droga dla większości współczesnych związków.

Mężczyzna powiedział, że nadchodzą zmiany

- Kiedyś mężczyźni spodziewali się od kobiet, aby utrzymywały dom w niesłychanej czystości. To była norma społeczna, niepisane prawo. Mam wrażenie, że wiele kobiet wciąż uważa to za właściwe. Na szczęście nadchodzą zmiany - powiedział mężczyzna.

Dzisiaj grzeje: 1. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
2. Pilny apel polskiej policji. Wyszedł na grzyby, jego koszmar trwa już trzeci dzień

Ma nadzieję, że coraz więcej ludzi będzie podzielało jego poglądy. Uważa, że receptą na udany związek jest sprawiedliwy podział obowiązków i akceptacja tego, że żyjąc na pełnych obrotach, po prostu nie zawsze znajduje się czas na uporządkowanie salonu.

- (...) nie brałem ślubu dla czystości, tylko zrobiłem to, ponieważ miałem wrażenie, że to osoba, z którą chcę spędzić swoje życie. A to chyba ważniejsze od czystego domu - podsumował mężczyzna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ikea wycofuje produkt i bije na alarm. Jest tak NIEBEZPIECZNY, że zwrócisz go bez paragonu
  2. Czy kot potrafi wyczuć RAKA? Oto jak się wtedy zachowuje, to szokujące
  3. Rewolucyjny przepis na kotlety mielone. Podniebienie eksploduje z rozkoszy
  4. Od teraz każdy dostanie wyższą pensję. Wiadomo już, kto ile zyska dodatkowych pieniędzy
  5. U ciężarnej kobiety zdiagnozowano paskudny nowotwór. Finał tej historii wyciska łzy z oczu
  6. Nowa metoda błyskawicznego odchudzania jest niewiarygodnie instensywna. Jeśli ważysz mniej niż 70kg lepiej jej nie stosuj

źródło: webniusy

Następny artykuł