W ich małżeństwie nie wiodło się najlepiej. Wtedy żona zdecydowała się na najokrutniejszą zemstę w historii

W ich małżeństwie nie wiodło się najlepiej. Wtedy żona zdecydowała się na najokrutniejszą zemstę w historii Źródło: unsplash/Zach Guinta

Żona miała już dosyć swojego męża i tego, jak wygląda ich wspólne życie. Nie zastanawiała się długo nad tym, jak rozwiązać problemy. Postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i zdecydowała się na straszliwą zemstę.

Żona ma dość problemów, które mają miejsce w jej małżeństwie. Nie chce, żeby jej życie wyglądało w ten sposób i postanawia zrobić coś, co pomoże jej zmienić sytuację. Przy okazji zemsty na mężu popełnia przestępstwo. Teraz jej życie zmieni się diametralnie i nic już nie będzie takie, jak wcześniej.

Żona przychodzi mężowi "na pomoc"

Najokrutniejsza zemsta w historii idzie w parze z możliwością trafienia do więzienia. Tak właśnie jest w przypadku tej kobiety. To ich wspólna córka zauważyła, że z tatą dzieje się coś niedobrego. Wezwała pogotowie przerażona stanem zdrowia ojca. Nagle nie było z nim kontaktu, a nawet doszło u niego do utraty przytomności. 

W szpitalu okazało się, że gdyby nie sprawna akcja lekarzy, mężczyzna już by nie żył. Ze względu na ciężki stan zdrowia, przez wiele tygodni przebywał w śpiączce, a do wszystkich zdarzeń doszło ze względu na "pomoc" żony. Jej mąż miał dwa promile alkoholu we krwi, gdy podeszła do niego ze śmiertelną dawką insuliny w strzykawce, żeby zrobić zastrzyk. Nie wahała się ani chwili i zabójcza substancja weszła do krwiobiegu mężczyzny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sama jest cukrzykiem dlatego musiała sobie zdawać sprawę z tego, że zrobienie zastrzyku mężowi najprawdopodobniej doprowadzi go do śmierci. Podczas jednego z pierwszych przesłuchań nie była w stanie odpowiedzieć, dlaczego wykonała zastrzyk mężowi, twierdziła, że nie chciała żeby umarł. Jednak dowody zebrane przez śledczych jednoznacznie wskazują, że miała świadomość działania insuliny i z premedytacją podała ją mężczyźnie.

Dzisiaj grzeje: 1. Przeżyła koszmar w polskim szpitalu. Lekarz podczas porodu urwał główkę jej dziecka
2. Piechociński przekazał druzgocące informacje o strasznej chorobie. Codziennie uśmierca 33 Polaków

- Kobieta stanęła przed sądem pod zarzutem usiłowania dokonania zabójstwa w zamiarze bezpośrednim. Wstrzyknęła insulinę pokrzywdzonemu, co doprowadziło do ciężkiej hipoglikemii, czyli spadku glukozy we krwi. To spowodowało zaburzenia metaboliczne i niewydolność oddechową, co stanowiło chorobę realnie zagrażającą życiu - przekazało biuro prasowe sądu, w którym prowadzona jest sprawa. Ku zaskoczeniu wszystkich, mężczyzna wybaczył żonie i będzie czekał, aż za osiem lat kobieta wróci do niego zza krat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez wzrost płacy minimalnej wylądujesz NA BRUKU. Spółdzielnie już rozsyłają mieszkańcom listy
  2. W dniu ślubu dostała list od byłego kochanka. Przeczytał go jej narzeczony i momentalnie zemdlał
  3. Po kościele w trakcie ślubu zaczęły rozchodzić się tajemnicze dźwięki. Nagle wszyscy się odwrócili i znieruchomieli
  4. Tragedia w szkole, nastolatek zadźgał kolegę. Nie wyjdzie szybko z więzienia, odpowie jak dorosły
  5. Po 17 latach odkrył, że dał się oszukać żonie. Poznał najgorszą prawdę nt. poczęcia syna

źródło: tvn24

Następny artykuł