Żona powiedziała, co zrobi
.
Karol Zaborowski - 10 Września 2019

Żona powiedziała mu, co zrobi w internecie. Brutalnie zamordował ją na oczach wnuczki

Żona została brutalnie zamordowana przez swojego męża na oczach wnuczki. Wszystko przez to, że kobieta powiedziała, co zrobi w internecie. Morderca próbuje wybielić się przed sądem.

Żona, chcąc uwolnić się od męża tyrana, spotkała się z brutalną agresją z jego strony. Wszystko działo się na oczach dziecka, które próbowało uspokoić opanowanego przez rządzę mordu dziadka. Niestety dziewczynka nie mogła nic zrobić gdy 51-letni Krzysztof Ś. w okrutny sposób mordował swoją małżonkę. Teraz mężczyzna w końcu stanął przed sądem.

Cała sprawa miała miejsce jeszcze w grudniu 2018 roku i od razu sąd zadecydował o zatrzymaniu oskarżonego Krzysztofa Ś. w areszcie śledczym. Jest to jak najbardziej uzasadniona decyzja, zwłaszcza, gdy się wie, czego dokonał. Teraz mężczyzna próbuje się wybielić, twierdząc, że to żona wywołała fatalną w skutkach sprzeczkę.

Wesele tej kobiecie kojarzy się z byciem pośmiewiskiemWiele osób się z niej naśmiewało. Ale ona schudła i przeszła metamorfozę, teraz wygląda jak boginiCzytaj dalej

Żona zamordowana na oczach wnuczki

Krzysztof Ś. często wracał do swojego domu pod wpływem alkoholu. Potężny mężczyzna był też skory do bijatyk i często awanturował się w swoim domu. Według sąsiadów, jego żona była dokładnym przeciwieństwem męża. Drobna i delikatna kobieta sterroryzowana przez męża, w końcu postanowiła powiedzieć dość.

- Ona była jego przeciwieństwem - niewysoka, drobna, szczupła, takie chucherko wiecznie poniewierane przez pana i władcę. Nic dziwnego, że chciała się od niego uwolnić - wspominają sąsiedzi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

MężczyznaMężczyzna uratował umierającego psa, wyglądał tragicznie. Po 3 miesiącach zwierzak przeszedł niebywałą przemianęCzytaj dalej

Kiedy tylko 51-latek wrócił do domu, natychmiast rozpoczęła się kolejna awantura, a sam Krzysztof Ś. nie zważał na fakt, że w mieszkaniu jest jego 5-letnia wnuczka. W pewnym momencie mężczyzna chwycił za nóż i zaczął dźgać swoją żonę w gardło i twarz. Dziewczynka próbowała zasłonić babcię swoim ciałem, ale nic to nie dało. Wtedy 5-latka pobiegła po pomoc do sąsiadów.

Mąż obwinia żonę

Kiedy przybyli już na miejsce 45-letnia Mirosława już nie żyła, a po Krzysztofie Ś. nie został nawet ślad. Na szczęście funkcjonariuszom bardzo szybko udało się go znaleźć i zatrzymać. Teraz mężczyzna w końcu ma stanąć przed sądem i wiedząc, że grozi mu nawet dożywocie, zaczął się wybielać w zeznaniach.

Dzisiaj grzeje: 1. Popularny lek dla dzieci pilnie wycofany ze sprzedaży. Każdy może mieć go w swojej apteczce

2. Najnowsze zdjęcia ciężko chorej aktorki. Wypadły jej wszystkie włosy, jej wygląd rozdziera serce

Według Krzysztofa Ś. sprowokowała go żona, która zaczęła mu grozić, że znajdzie sobie w internecie o wiele młodszego kochanka. Jednocześnie morderca nie poczuwa się do winy i zwala całą odpowiedzialność na kobietę, którą własnoręcznie zamordował. Ciężko uwierzyć, aby taka linia obrony przekonała sędziego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nadchodzi rewolucja w płatnościach za losy Lotto. Kolporter zaproponował zupełnie nowe rozwiązanie
  2. Grób Piotra Woźniaka-Staraka zostanie przeniesiony? Władze twierdzą, że mogło dość do złamania prawa, poruszające doniesienia
  3. Kiedy ten noworodek się urodził, w ogóle nie wyglądał jak inne dzieci. Nawet własna matka się go panicznie bała
  4. Smutne wiadomości obiegły media, to wielka strata dla Polaków. Nie żyje Z. Szostak
  5. Ciężarna 19-latka została zbiorowo zgwałcona. Ojciec jej dziecka nie żyje

Zbigniew WodeckiZbigniew Wodecki nie był aniołkiem? Romanse i skandale z królem polskiej piosenki w roli głównejCzytaj dalej

źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News