Jego żona zmarła nagle na wakacjach za granicą. Gdy udało się sprowadzić jej ciało do kraju, lekarzy ścięło z nóg

Jego żona zmarła nagle na wakacjach za granicą. Gdy udało się sprowadzić jej ciało do kraju, lekarzy ścięło z nóg Źródło: Unsplash/Daan Stevens

Żona mężczyzny zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach. Gdy doszło do tragedii byli w egzotycznym kraju na wakacjach i trudno było o otrzymanie odpowiedniej pomocy w szpitalu na czas. Zaskakujące są natomiast wyniki sekcji zwłok. Patolog odkrył coś przerażającego.

Żona wczasowicza nagle zaczęła się źle czuć. Gdy jej stan zaczął się pogarszać, zdecydowali się na wizytę w szpitalu. Małżeństwo spędzało wakacje na Dominikanie, to też jako osobom z zagranicy nie było im łatwo uzyskać pomoc. Lokalni lekarze nie byli chętni do udzielenia pomocy, a to dopiero początek tej przerażającej historii.

Jego żona nagle zaczęła się źle czuć. Trafiła do szpitala w Dominikanie

Prawdziwę gehennę na wakacjach przeżył Peter oraz jego 53-letnia żona Lynne Crouch. Małżeństwo zgłosiło się do szpitala na Dominikanie z powodu nasilających się dolegliwości kobiety. Z początku pracownicy placówki zażądali 2000 dolarów za wykonanie testu ciążowego. Choć para wiedziała, że ciąża jest niemożliwa zrozpaczony mąż zgodził się na niego w nadziei, że to choć trochę zmobilizuje lekarzy do dalszego leczenia.  

Faktycznie - test ciążowy nic nie wykazał. Lekarze stwierdzili więc, że mają do czynienia z pasożytem i pod tym kątem zaczęli leczyć pacjentkę. Lynne przyjmowała leki przepisane przez pracowników placówki, ale jej stan wciąż się pogarszał. W końcu zmarła w dniu swoich 54. urodzin.

Ciało Lynne sprowadzono do Anglii. Lekarz patolog przeraził się, gdy zobaczył ciało żony Petera

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Peter się kompletnie załamał. Wyjazd na wczasy miał pozwolić mu i jego żonie wypocząć, a finalnie przeżywał utratę najbliższej osoby. Zrozpaczony mąż zaczął zajmować się sprowadzeniem ciała kobiety do Anglii, y tam przeprowadzić sekcję zwłok. Ostatecznie okazało się, że powodem śmierci było zapalenie opon mózgowych, jednak coś innego przeraziło lekarza patologa.

Dzisiaj grzeje: 1.11-latek dokonał niewyobrażalnego odkrycia na plaży. Wyglądało to strasznie, ale skończyło się niesamowicie
2. Waloryzacja jak pułapka. 10 tys. osób z niższą emeryturą do końca życia

Okazało się, że zwłoki kobiety były okaleczone. Usunięto jej gałki oczne, serce, żołądek oraz 6 innych organów. Szpital, w którym zmarła kobieta, umywał ręce. Lekarze twierdzili, że oddali nienaruszone ciało i nic nie wiedzą o kradzieży narządów. Mężczyzna pół roku walczył ze szpitalem, aby oddali części ciała Lynne. W końcu dominikańska placówka to zrobiła, ale Peter podejrzewa, że mogą one nie należeć do zmarłej kobiety. Zapowiedział, że jeśli badania DNA nie potwierdzą stanowiska szpitala, to planuje batalię sądową.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najmądrzejsze znaki zodiaku. Te 4 zodiaki mają najwyższe IQ, biją resztę na głowę
  2. Mama Anny Powierzy zmarła na straszną chorobę. Wyznanie aktorki łamie serce: "Śmierć mamy była jak zderzenie z tirem, niewiele ze mnie zostało"
  3. Jego mama przewróciła się na schodach i umarła. To co zrobił jej malutki syn budzi ogromny podziw
  4. 93 ofiary śmiertelne powodzi. TVN podaje przerażające wiadomości z zagranicy
  5. Mały Maks walczy o życie. Straszna walka z czasem i okropną chorobą

Źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News