Tragiczne wiadomości przekazała jego żona. Nie żyje mistrz Polski, koszmarna śmierć

Tragiczne wiadomości przekazała jego żona. Nie żyje mistrz Polski, koszmarna śmierć Źródło: .

Żona słynnego mistrza Polski zasmuciła wszystkich fanów swojego męża oraz jego bliskich, przekazując najgorszą wiadomość. Mężczyzna nie żyje, a jego śmierć była szczególnie okropna. Świat sportu pogrążył się w wyjątkowo gorzkiej żałobie.

Żona sportowca ogłosiła bardzo przykrą wiadomość - jej mąż zmarł. Druzgoczące wyznanie szybko obiega media i świat sportu, dla którego Polak był jednym z najważniejszych przedstawicieli swojej dyscypliny. tysiące fanów pogrążyło się w żałobie po tym przygnębiającym komunikacie. Jeszcze długo będą wspominać jego niesamowite wyczyny.

Sportowiec zmarł w okropnych okolicznościach

Łukasz Lonka jest doskonale znany wszystkim, którzy interesują się motocrossem. 29-latek miał na swoi koncie liczne sukcesy, w tym tytuł mistrza Polski w klasie MX Open. Motocyklista uwielbiał ten sport i dzięki swojej pasji mógł się pochwalić robiącymi ogromne wrażenie osiągnięciami. Niestety, pasja sportowca okazała się także przyczyną jego śmierci.

W niedzielę Łukasz Lonka brał udział w zawodach East Motocross Cup 2019 w Nowodworach, niedaleko Lubartowa w województwie lubelskim. Podczas wykonywania skoku z najazdu motocyklista upadł i stracił przytomność. Wypadek był bardzo groźny, ratownicy medyczni od razu rozpoczęli resuscytację 29-latka, a zaraz potem przetransportowano go śmigłowcem do szpitala. Tam lekarze kontynuowali rozpaczliwą walkę o życie młodego sportowca, jednak obrażenia okazały się zbyt poważne i nie udało się go uratować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona mistrza Polski przekazała najgorsze wiadomości

Informacje o śmierci motocyklisty zaczęły się pojawiać w sieci już we wtorek, gdy media opisały okropny wypadek 29-latka. Wtedy jednak żona sportowca dementowała te plotki i prosiła o modlitwę, a nie o kondolencje. W końcu jednak była zmuszona przekazać informacje o śmierci męża.

- Z wielkim bólem serca zawiadamiam, że mój kochany mąż odszedł od nas w dniu dzisiejszym - napisała na swoim Facebooku.

To wstrząsające wieści dla wszystkich fanów Łukasza Lonki oraz entuzjastów jego dyscypliny sportowej. Szczególnie bolesne dla rodziny i przyjaciół, jest to, że odszedł przez swoją największą pasję. Czuł się pewnie na motorze, nikt nie mógł się spodziewać, że mistrz Polski w końcu popełni błąd, który będzie go kosztował życie. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Chylińska tym razem przeszła samą siebie. Pospadacie z krzeseł na ten widok. Fani do teraz nie mogą dojść do siebie!
  2. Ujawniono prawdę o tożsamości Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie! Nikt o tym wcześniej nie wiedział
  3. Przed śmiercią Kotulanki nastąpił tragiczny zwrot akcji, o którym się nie mówiło. To jeden większych koszmarów ostatnich lat
  4. Koszmar z dzieciństwa który Agata Duda "będzie miała przed oczami do końca życia". Przy rodzinnym stole słychać było tylko płacz
  5. To jest nierealne. Mama Grażyny Torbickiej ma ponad 80 lat, a wygląda jak petarda! Chyba zesłały ją anioły
  6. Niewiarygodne. Oto co znalazło się na grobie Kory, przechodniom opadają szczęki na sam widok
  7. Pola Raksa urodziła się podczas II wojny światowej. To jak wygląda dziś, wprawia w osłupienie

Źródło: Facebook

Następny artykuł