Żona posła Protasiewicza ma dość. Chce rozwodu i alimentów

Żona posła Protasiewicza ma dość. Chce rozwodu i alimentów

Żona znanego polityka nie jest już w stanie wytrzymać życia w związku małżeńskim i z tego względu zaczęła domagać się rozwodu. Informacja o jej planach z pewnością wpłynie na karierę polityka. Nie może on spodziewać się niczego dobrego.

Żona jednego z bardzo znanych posłów nieoczekiwanie postanowiła wprowadzić w życie swój plan dotyczący rozwodu. Może do niego dojść już niebawem. Z pewnością usłyszymy jeszcze bardzo wiele o tej sprawie, jednak już teraz możemy powiedzieć, że znanego posła czekają znaczące zmiany w życiu.

Mężczyzna nie spodziewał się, że plany jego wieloletniej ukochanej ostatecznie zostaną zrealizowane, choć sam parlamentarzysta nie przewidywał, że dojdzie do tego tak szybko, właśnie teraz, w momencie, gdy przeżywa on bardzo ważny okres w swojej karierze politycznej. Jego działalność w Polskim Stronnictwie Ludowym może ulec zmianie w związku z problemami rodzinnymi.

Żona Jacka Protasiewicza wniosła wniosek o rozwód

Patrycja Protasiewicz ma już dość ciągłej rozłąki z mężem, która jest spowodowana jego aktywnością polityczną. Jacek Protasiewicz pełni ważną funkcję w PSL jako jeden z najbardziej znanych jego członków, aktywnie angażuje się w kampanię wyborczą przed nadchodzącymi wyborami do polskiego parlamentu, w związku z czym rzadko bywa w domu. Jego żona nie może dalej znosić takiej sytuacji.

Polityk przed laty był jedną z twarzy Platformy Obywatelskiej, jednak wszystko zmieniła słynna afera na lotnisku, gdy poseł był pod wpływem alkoholu. Wówczas jego praca w PO nie była już dobrze kojarzona, w związku z czym parlamentarzysta musiał opuścić partię. Dziś działa w PSL i już niebawem będzie startował w wyborach z ramienia Koalicji Polskiej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Żona Protasiewicza nie może dłużej wytrzymać takiego życia

- Rozwód mu w tym zapewne nie pomoże. Ale Patrycja uznała, że nie będzie już tego słuchać. Że chce zadbać o własne życie, ułożyć je na nowo, już bez Jacka. Złożyła więc pozew rozwodowy. To chyba najłagodniejsze tego typu pismo w historii sądownictwa. Nie ma w nim nic szokującego. Mam nadzieję, że rozwód będzie szybki, a Patrycja i Jacek zostaną przyjaciółmi - mówi anonimowo znajomy rodziny.

Żona polityka ma domagać się rozwodu i 1500 złotych alimentów na ich syna Piotra.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Katarzyna Dowbor przekazała fanom radosną nowinę. Dziennikarka dawno nie była tak SZCZĘŚLIWA! Z całej Polski spływają gratulacje
  3. RCB ogłosiło na dzisiaj pomarańczowe alerty 2 stopnia. Krzysztof Jackowski zdumiewa wizją końca upałów w czerwcu
  4. Takich słów po Maryli Rodowicz nikt się nie spodziewał. Wysłowiła się jak chuligan z bramy?
  5. Najnowsze doniesienia mediów ukazują prawdę nt. członków rodziny tragicznie zmarłego Wodeckiego. Są bolesne
  6. Złapiecie się za głowy, jedyne takie imię na świecie. Należy do synka kultowego artysty disco polo

Źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News