Małżeństwo rozwiodło się po 12 latach. Gdy żona zobaczyła męża pod prysznicem nagle wszystko zrozumiała

Małżeństwo rozwiodło się po 12 latach. Gdy żona zobaczyła męża pod prysznicem nagle wszystko zrozumiała Źródło: Pixabay / efes

Żona przeżyła z mężem 12 lat, ale kiedy pewnego dnia zobaczyła mężczyznę pod prysznicem, zrozumiała, że już dłużej nie może być z nim w związku. Napisała list, który opublikowała w sieci.

Żona zobaczyła męża pod prysznicem i wszystko zrozumiała. Para przeżyła wspólnie 12 lat, ale już dłużej nie mogli być razem. Zrozpaczona kobieta natychmiast porzuciła partnera, a później napisała list, w którym wyjawiła całą prawdę. Treść listu opublikowała w internecie, słowa są szokujące.

Żona porzuciła męża po 12 wspólnych latach

Jeden wspólny prysznic wystarczył, by kobieta zorientowała się, co dzieje się w jej życiu. Jennifer i Tom uchodzili za szczęśliwe małżeństwo. Para wychowywała wspólnie dwie córeczki, a ich sposobem na odskocznie od domowych problemów były wspólne kąpiele pod prysznicem. Od czasu do czasu zamykali się w łazience i cieszyli się czasem spędzonym w swoim towarzystwie. 

Jedna z takich kąpieli skończyła się jednak rozwodem. Żona dostrzegła na ciele swojego partnera znaki po namiętnych pocałunkach innej kobiety. Od razu domyśliła się, że kochanką męża jest koleżanka z pracy. Zraniona kobieta napisała do niej list, którego treść opublikowała również w internecie. 

- Dziękuję, Catherine! To prawda, dziękuję! Za uratowanie mnie i moich pięknych dzieci przed prawdziwym koszmarem- rozpoczęła swój list Jennifer. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta informuje w liście kochankę, że oddaje jej męża w prezencie, jednak musi jej powiedzieć o paru sprawach. Po pierwsze, mężczyzna będzie musiał płacić spore alimenty na ich dwie córki, a jego kochanka prawdopodobnie będzie zmuszona kupić mu nowe ubrania, bo stare "zniknęły".

- Po drugie, musisz kupić mu nowe ubrania. Kiedy wczoraj wyszedł spod prysznica, przypadkowo odkryłam na jego ciele ślady twoich namiętnych ust - kontynuowała zdradzona żona.

Zraniona kobieta napisała list do kochanki męża

Po trzecie, uprzedza kochankę, że każdy weekend mężczyzna będzie spędzał z nią i z dziećmi. Informuje ją również, że do tej pory nazywał ją we wspólnych rozmowach "głupią" oraz całą winę za zdradę zrzucił na nią, mówiąc, że specjalnie zostawiła na jego ciele znaki. Dodała, że jakiś czas temu Tom miał wypadek, który spowodował uszkodzenie jego przyrodzenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Brutalne morderstwo Polaka za granicą. Służby odnalazły tragiczny dowód, nie miał żadnych szans
2. Nie żyje mama z sześciorgiem dzieci, najmłodsze miało roczek. Okropna śmierć, nie mieli szans

Na koniec Jennifer przyznaje, że wspólne życie z mężem nie było dla niej łatwe, a po jego zdradzie nie ma zamiaru dawać mu jakiejkolwiek szansy. Podziękowała Catherine za przysługę i pogratulowała "zdobyczy".

-Jeszcze raz dziękuję, Catherine! I gratuluję ci twojego nowego mężczyzny! Jest zdecydowanie twój! -  zakończyła swój list Jennifer.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  2. Do dzisiaj setki tysięcy Polaków muszą zapłacić 1400 złotych. Tylko nieliczni wymigają się od podwyżki
  3. Pedofil zaatakował 11-latkę. Załatwiła go w najlepszy sposób, mężczyzna do końca życia będzie odczuwał ból na samą myśl
  4. Tomasz Stockinger walczy z poważną chorobą. Wypłynęły nowe informacje, sytuacja jest wyjątkowo napięta
  5. Najpierw zgwałcił swoją córeczkę, później jej koleżankę. Ujawniono, jak haniebnych czynów dopuścił się 41-letni Polak

źródło: Lelum

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News