żona kochanka nagranie
YouTube Viral Hog
Joanna Szwalikowska - 9 Listopada 2020

Żona zobaczyła męża z kochanką w knajpie. Niewiarygodne co zrobiła, wszystko się nagrało

Żona nagle spostrzegła swojego męża siedzącego w knajpie z kochanką. Musiała natychmiast zareagować, Niewiarygodne, co zrobiła. Wszystko zostało zarejestrowane na nagraniu.

Żona przyłapała swojego męża siedzącego w knajpie z kochanką. Kiedy zobaczyła, co się dzieje, nie mogła powstrzymać emocji. Całe zajście zostało zarejestrowane na nagraniu, które obiegło całą sieć.

Na miejscu ratownicy, strażacy i wozy bojowe, służby szukają ludzi. Katastrofa w dużym polskim mieścieNa miejscu ratownicy, strażacy i wozy bojowe, służby szukają ludzi. Katastrofa w dużym polskim mieścieCzytaj dalej

Żona przyłapała męża na zdradzie. Jej reakcja jest szokująca

Zdrada jest uczuciem, które przysparza mnóstwo bólu i negatywnych emocji. W świetle psychologicznym jest ona świadomym oraz intencjonalnym naruszeniem zaufania, jakie dał nam partner lub partnerka. Choć nie musi ona oznaczać końca świata, z pewnością jest bardzo bolesnym doświadczeniem.

Zdrady w związku niestety zdarzają się dosyć często. Dotyczą one zarówno kobiet, jak i mężczyzn, a jej charakter może być bardzo zróżnicowany. Niektóre osoby za zdradę uznają nie tylko stosunek seksualny, ale również pocałunek czy flirt. Zazwyczaj to kobiety bardzo emocjonalnie reagują na różne przejawy zainteresowania partnera innymi kobietami, jednak oczywiście mężczyźni również bywają zazdrośni, a to doświadczenie sprawia im równie duży ból psychiczny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Oszukiwanie partnera w związku zazwyczaj, prędzej czy później, wychodzi na jaw i jest jedynie kwestią czasu. Doskonale zdał sobie z tego sprawę mężczyzna, który pojawił się na nagraniu. Żona przyłapała go na randce z kochanką. Jej reakcja z pewnością nie była czymś, czego by się mógł spodziewać.

To nietypowe zdarzenie rozegrało się w Brazylii. Całą sytuacja została zarejestrowana, dzięki nagraniu pochodzącemu z monitoringu knajpy. Film opublikowane w serwisie YouTube na kanale ViralHog.

Mężczyzna beztrosko spędzał czas ze swoją kochanką w knajpie, gdy nagle stało się coś, co wprawiło go w osłupienie. Jak się okazało, w okolicy, gdzie był na randce z kochanką, pojawiła się jego żona. Przyłapała go na gorącym uczynku. Nie zamierzała jednak uciec stamtąd zrozpaczona.

Kobietą w jednym momencie zaczęło targać mnóstwo emocji. W sekundę postanowiła, że da swojemu mężowi nauczkę, którą powinien zapamiętać do końca życia. Całą sytuacja rozgrywała się na oczach przechodniów. Ci nie mogli uwierzyć własnym oczom.

Mąż siedział w knajpie razem z atrakcyjną blondynką, która, jak doskonale można było zauważyć - nie widziała się z nim po raz pierwszy. Żona była pewna, że mąż ją zdradza, dlatego natychmiast podbiegła do męża i uderzyła go. Na tym się jednak nie skończyło.

Dzisiaj grzeje:

1. Podczas pogrzebu usłyszeli płacz i dziwne dźwięki z trumny. Kiedy otworzyli wieko, zamarli, natychmiast podjęli decyzję

2. Marta i Paweł z ”Rolnik szuka żony” są razem? Na ich zdjęciach fani zauważyli znaczący szczegół, wszystko się wydało?

3. Wspaniałe wieści dla emerytów. Dostaną dodatkowe pieniądze, wiemy kiedy

Po uderzeniu mężczyzny, zdradzona żona zaatakowała również jego kochankę i zaczęła dosłownie targać nią po podłodze. Inni ludzi usiłowali je rozdzielić, jednak nie było to łatwe zadanie. Ich walka zdawała się niemalże nie mieć końca. Przechodnie byli w szoku, widząc, co się dzieje.

Mężczyzna z pewnością bardzo szybko pożałował swojego zachowania i tego, jak potraktował żonę. Wykorzystał zaufanie, jakie do niego miała i spotykał się potajemnie z inną kobietą. Jego zachowanie jest skandaliczne. Żona nie była w stanie powstrzymać emocji i zareagowała natychmiast. Nagranie całej sceny znajdziesz poniżej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pies był adoptowany i zwracany do schroniska przez rok. W końcu nadszedł dla niego piękny dzień
  2. Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje polski mistrz świata i wybitny trener
  3. Rząd w ostatniej chwili podjął ostateczną decyzję ws. maseczek. Zmiany już od dziś
  4. Rząd nagle zmienia plany. Wycofa się z kontrowersyjnego zakazu?
  5. Żona zwija się z bólu. Mąż w tym czasie robi porażającą rzecz, zdjęcie oburzyło tysiące internautów
  6. Zablokują ci telefon, jeżeli nie spłacasz za niego rat. Kontrowersyjne narzędzie Google
  7. Niemcy wybili monetę na cześć Polaków. Symbolizuje ważne wydarzenie w historii naszego kraju
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News