Po seksie z mężem w ciężkim stanie wylądowała w szpitalu. Lekarzom opadły szczęki, gdy zobaczyli co się stało

Po seksie z mężem w ciężkim stanie wylądowała w szpitalu. Lekarzom opadły szczęki, gdy zobaczyli co się stało Źródło: unsplash.com/Olga Kononenko

Żona chętnie przystała na propozycję męża i spędziła z nim kilka intymnych chwil. Chwilę później zaczęła się czuć fatalnie, jakby umierała. Natychmiast pojechała do lekarza.

Żona nigdy nie przeżyła czegoś podobnego podczas trwania jej małżeństwa. Zaistniała wyższa konieczność, by przewieźć ją do szpitala. Lekarze początkowo bali się, że rzeczywiście umiera.

Żona o mało nie umarła po seksie. Myślała, że to ostatnie minuty jej życia

Kobieta namówiona przez męża postanowiła spędzić z nim kilka namiętnych chwil. Nie wiedziała, że może przypłacić to życiem. Krótko po seksie zaczęła czuć się strasznie, wydawało jej się, że umiera. Cierpiała na zawroty głowy, biegunkę, swędziały ją ręce i stopy, mocno się pociła, ale to nie wszystko. Bicie serca było bardzo powolne i czuła, że "odpływa".

Zaniepokojony mąż natychmiast zabrał żonę do szpitala. Lekarze po szybkim zorientowaniu się w sytuacji byli przekonani, że to sepsa i takie informacje przekazali partnerowi kobiety. Był załamany - niskie ciśnienie krwi, gorączka i to, że wręcz "przelewała się" przez ręce mogły na to wskazywać. Przepisano jej więc leczenie antybiotykami i wylądowała pod kroplówką. Podczas gdy żona wypoczywała, lekarze przeprowadzili dalsze badania.

Lekarze sami byli zaskoczeni, gdy znaleźli przyczynę tak kiepskiego samopoczucia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy lekarze zapoznali się dokładniej z opisem tego, co żona robiła, jadła i gdzie była, zanim zaczęła źle się czuć, wiedzieli już w jakim kierunku poczynić badania. Okazało się, że kobieta przeżyła jedynie bardzo ostry wstrząs anafilaktyczny - na szczęście nie była to śmiertelna sepsa, ale nawet uczulenie mogło zagrozić jej życiu. Wyszło na jaw, że mąż cierpiał na infekcję bakteryjną, którą leczył antybiotykiem. Żona miała uczulenie akurat na ten lek.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka zmarła na glejaka. Wstrząsające słowa męża
2. 22-letnia córka milionera zmarła podczas stosunku. Zwyrol zrobił jej tak chore rzeczy, że jej ciało nie wytrzymało, rodzice zdruzgotani

Wyszło na jaw, że antybiotyk zawierał penicylinę, na którą była uczulona żona. Nawet tak śladowa ilość penicyliny, która znajdowała się w płynach ustrojowych męża, mogła doprowadzić ją do śmierci. Na szczęście wkrótce stan zdrowia kobiety zaczął się polepszać, a para na odchodne dostała ostrzeżenie, by mąż stosował inne leki lub podczas ich brania powstrzymał się od zbliżeń.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyższa płaca minimalna pozbawi pracy tysiące. Ty także możesz wylecieć NA BRUK!
  2. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  3. Przenigdy nie myj kurczaka przed gotowaniem. FDA ostrzega, to grozi poważnym zatruciem
  4. Jolanta Kwaśniewska nie miała dla córki litości i wygarnęła jej to w twarz. "Wyglądasz jak wiejskie dziecko, chore na tyfus"
  5. Media dotarły do mężczyzny, który ma być biologicznym ojcem księcia Harry'ego. Księżna Diana miała z nim potajemny romans

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News