Mąż wrócił po pół roku. Zobaczył go sparaliżowany piesek, doszło do tak rozdzierających serce scen, że żona od razu chwyciła za kamerę

Mąż wrócił po pół roku. Zobaczył go sparaliżowany piesek, doszło do tak rozdzierających serce scen, że żona od razu chwyciła za kamerę Źródło: Pixabay / Chiemsee2016

Żona żołnierza od razu chwyciła za kamerę, żeby nagrać reakcję ich psów. Mężczyzna wrócił do domu po 6 miesiącach misji. To, co zrobił jego sparaliżowany pupil, wyciska łzy z oczu.

Żona mężczyzny natychmiast zaczęła nagrywać, kiedy zobaczyła reakcję ich zwierząt na jego powrót do domu. Gdy tylko otworzyły się drzwi, psy od razu rzuciły się, by powitać żołnierza. Film trafił do sieci. To co zrobił ich niepełnosprawny pupil, wzruszyło wielu internautów.

Żona nagrywała powrót męża do domu

Małżeństwo opiekuje się trójką psów. Mężczyzna jest żołnierzem i przez 6 miesięcy przebywał na misji w innym kraju. Gdy tylko otworzył drzwi, zwierzaki rzuciły się w ich stronę, by powitać ukochanego pana. Żona wszystko nagrała, a film udostępniła w sieci. Nagranie stało się hitem internetu głównie za sprawą jednego z psów.

Emma to suczka, która urodziła się z wrodzoną wadą. Pies ma sparaliżowane tylne łapy i nie jest w stanie normalnie się poruszać. Na nagraniu z powrotu mężczyzny do domu można zobaczyć, jak jej zdrowe rodzeństwo błyskawicznie obskoczyło ukochanego pana. Psiaki nie posiadały się z radości. Dopiero po chwili w kadrze pojawia się Emma.

Żona wrzuciła nagranie do sieci

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sparaliżowany pies, za pomocą przednich łap, "biegnie" do wracającego pana. Nie zważa na to, że może być podeptany przez resztę witających go pupili. Widać, że bardzo się za nim stęskniła. Mężczyzna upewnił się, że inne zwierzęta nie zagrażają jej bezpieczeństwu, podniósł ją z ziemi i mocno przytulił. Ich powitanie wzrusza do łez.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Prawo i Sprawiedliwość i wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

Film został udostępniony w sieci i stał się wielkim hitem. Wzruszające powitanie żołnierza i jego niepełnosprawnej suczki wyciska łzy z oczu. Niedługo potem tylne łapy Emmy zostały amputowane, ponieważ odmawiała korzystania ze specjalnego wózka. Rodzina jednak wciąż bardzo ją kocha i świetnie opiekuje się wyjątkowym zwierzakiem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Wsiadł do pociągu i zobaczył w przedziale 26 dziewczyn. Natychmiast zadzwonił na policję, zdążył na czas
  3. Doniesienia są druzgocące. Nie żyje polski dziennikarz
  4. 3-dni po strasznej śmierci 6-latki mama zajrzała do szafki dziewczyny. Znalezisko ścięło ją z nóg
  5. Kierowcę ogarnęła wściekłość po wypadku. Nagle zalał się łzami pojmując co leży na asfalcie

źródło: Kochamy zwierzaki

Następny artykuł