Żona Martyniuka
PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News
Monika Majko - 9 Października 2020

Była żona Martyniuka przerwała milczenie. Doszło do najgorszego

Żona Daniela Martyniuka, z którym rozwiodła się pod koniec września br., nie mogła już milczeć. Kobieta długo unikała medialnych przepychanek z byłym partnerem oraz jego rodziną. Teraz doszło do najgorszego.

Żona najmłodszego członka rodu Martyniuków nie mogła już dłużej ignorować byłego partnera i jego rodziny. Kobieta przerwała milczenie, a media przekazały fatalne informacje. Doszło do najgorszego, internauci są zszokowani.

Żona Daniela Martyniuka nie mogła dłużej znieść obelg z ust ukochanego

Ewelina Golczyńska i Daniel Martyniuk oficjalnie zakończyli swoje małżeństwo pod koniec września 2020 roku. Sąd w Białymstoku orzekł rozwód z winy syna króla disco polo. Taki wyrok zdecydowanie nie spodobał się 31-latkowi i jego mamie, którzy po rozprawie nie ukrywali swojego rozczarowania. W kilku wywiadach zarówno Danuta Martyniuk, jak i jej syn, nie szczędzili byłej żonie Daniela przykrych słów.

wiadomości szkoły obostrzeniaZapadła decyzja, nie ma już odwrotu. Nieoficjalnie: uczniowie od jutra zostaną objęci ograniczeniamiCzytaj dalej

- Nie, ona nie była żadną żoną. Nie gotowała nawet obiadów, bo nie potrafi gotować. To jest totalne beztalencie. W każdej dziedzinie życia. Nawet ledwo liceum skończyła na samych dwójkach. Niech się pochwali świadectwem z Turku [...] To nie było małżeństwo. Ja w ogóle nie chciałem wchodzić do kościoła. Po tym związku to tylko kupa nerwów i wstydu została - powiedział 31-latek w rozmowie z dziennikarzami "Super Expressu".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

Była żona Daniela Martyniuka będzie walczyć o swoje dobre imię w sądzie

Ewelina Golczyńska znosiła przykre słowa w milczeniu, w jednak końcu miarka się przebrała. Kobieta już wcześniej zapowiadała, że jeśli nic się nie zmieni, sprawa przeciwko rodzinie Martyniuków zostanie skierowana do sądu. Teraz była żona Daniela wystosowała oficjalny komunikat, w który potwierdza, że będzie walczyć o swoje dobre imię za pomocą środków prawnych.

Dzisiaj grzeje:

1. Koszmarna pomyłka Ministerstwa Zdrowia, rzecznik potwierdził. Co się teraz stanie?

2. Uczniowie natychmiast wracają do domów, poinformowano o nauczaniu zdalnym. Pilna wiadomość ze szkoły podstawowej

3. Ogromne obostrzenia w całym kraju, zakazy od soboty. Po wejściu do sklepu będzie można się mocno zdziwić

- Każdy ma własne sumienie i żyje według wartości, które uważa za słuszne. Należy jednak pamiętać, że wolność słowa ma swoje granice nie tylko etyczne, ale również prawne. Będę zawsze dbać i walczyć o dobre imię i spokój mojej rodziny w cywilizowany sposób, wykorzystując wszelkie dostępne możliwości prawne - przekazała Ewelina Golczyńska w krótkim oświadczeniu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Listonosz nie będzie mógł dostarczyć emerytury w żółtej i czerwonej strefie? Jest stanowisko prezes ZUS
  2. Kibice skoków narciarskich są wściekli. Najnowsze doniesienia ws. konkursu w Zakopanem wprawiają w osłupienie
  3. Ludzie są wywożeni w karetkach za miasto, sytuacja jest bardzo zła. Co się dzieje? Niepokojąca relacja z Warszawy
  4. Awaria w dużym banku, klienci wściekli. Nie mają dostępu do konta, nie mogą zrobić przelewów
  5. Medialne doniesienia są bardzo przykre. Jest źle z księżną Kate
  6. Gotowała uwielbiane uszka do barszczu. Gdy jej mama zobaczyła białą pianę, kazała natychmiast wszystko wyrzucić, powód poraża

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News