Mąż 54-letniej Polki zaginął 20 lat temu. Teraz wyjawiła policji straszną prawdę

Mąż 54-letniej Polki zaginął 20 lat temu. Teraz wyjawiła policji straszną prawdę Źródło: unsplash/Benjamin_Ranger/

Żona zgłosiła zaginięcie męża, którego przez aż 20 lat śledczy nie byli w stanie odnaleźć. Wiele wskazywało na to, że sprawa nigdy nie doczeka się swojego finału, jednak w najmniej oczekiwanym momencie cała prawda ujrzała światło dzienne.

Żona zaginionego mężczyzny była załamana, gdy jej ukochany tak po prostu zniknął bez śladu. Sama zawiadomiła o wszystkim odpowiednie służby i przez 20 lat czekała na rozwiązanie zagadki. Dopiero teraz, gdy śledczym udało się natknąć na istotny trop, postanowiła wyjawić coś naprawdę szokującego. 

Zaginął bez śladu. Policja szukała go 20 lat 

Wszystko zaczęło się w grudniu 1999 roku, gdy mieszkanka Zgorzelca zawiadomiła policję, że jej mąż zaginął. Twierdzenia kobiety szybko zostały potwierdzone, bowiem ani mężczyzny, ani jego ciała nie znaleziono przez 20 lat. Śledczy usilnie starali się dowiedzieć, co mogło się z nim stać, jednak nie ustalono niczego istotnego. 

Dopiero jakiś czas temu prokuratura natrafiła na poszlakę, która szybko okazała się jedną z ważniejszych. Po ustaleniu wstępnej teorii, mundurowi udali się do 54-letniej dziś kobiety i odprowadzili ją na komisariat. Tam dowiedzieli się czegoś porażającego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wyjawiła policji straszną prawdę 

Szybko okazało się, że 54-latka jest główną podejrzaną. Gdy zakuta w kajdanki znalazła się na prokuraturze, postanowiła wyznać całą prawdę. Z jej zeznań wynika, że feralnego, grudniowego wieczora pokłóciła się z mężem, po czym pełna emocji chwyciła za nóż i dźgnęła ukochanego. Pchnięcie było na tyle mocne, że mężczyzna zmarł na miejscu. Kobieta od razu ukryła jego ciało, a później zgłosiła na policji zaginięcie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzice opłakiwali śmierć 2-letniego syna przy jego zwłokach. Po 2 godzinach dziecko obudziło się i skierowało do taty prośbę
2. Legendarna polska wokalistka zmarła na ulicy, idąc na zakupy. Ludzie przechodzili obok, nikt jej nie pomógł. Dziś mogłaby jeszcze żyć

- Dzięki działaniom podjętym przez Prokuraturę Rejonową w Zgorzelcu ustalono, że uznawany za zaginionego mężczyzna padł ofiarą zabójstwa, którego sprawcą była jego żona. Kobieta została zatrzymana i po doprowadzeniu do prokuratury przyznała się do popełnienia zarzucanego jej czynu - mówi Tomasz Czułowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze. 

W sprawie morderczyni toczy się postępowanie, jednak jak wstępnie wiadomo, grozi jej nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś klientem Play? No to masz problem. Sieć "nie widzi negatywnych skutków podwyżek cen"
  2. Najnowsze zdjęcia ciężko chorej aktorki. Wypadły jej wszystkie włosy, jej wygląd rozdziera serce
  3. Gdy zorientowała się, po co naprawdę wziął ślub, było już za późno. Popełniła błąd, który zrujnował kobietę na lata
  4. Walił psem o ziemię, aż ten umarł. "Jeśli wasze psy nie robią tego, co chcecie, to je zjedzcie"
  5. Znaki zodiaku mówią więcej niż najlepszy jasnowidz. Oto największe zagrożenia dla każdego z nich

Źródło: polsat news

Następny artykuł