Na wizji "Rolnik szuka żony" ujawnił żałosną nieuczciwą zagrywkę kandydatki. Opowiedział o wszystkim widzom

Na wizji "Rolnik szuka żony" ujawnił żałosną nieuczciwą zagrywkę kandydatki. Opowiedział o wszystkim widzom Źródło: Fot. Instagram/Rolnik szuka żony

Żona gra nie fair? Jeden z uczestników programu "Rolnik szuka żony" ujawnia szokujące informacje. Powiedział widzom wszystko o nieuczciwych zagrywkach kandydatki.

Żona może oszukiwać? Bohater programu "Rolnik szuka żony" wyjawił dość zaskakującą praktykę jednej z kandydatek rywalizujących o miłość mężczyzn. 

Wczoraj wieczorem ruszył już szósty sezon jednego z najpopularniejszych programów rozrywkowych TVP1 - "Rolnik szuka żony". Pierwszy odcinek nowej serii zgromadził wczoraj wieczorem przed telewizorami ponad 6 milionów widzów. W odcinku nie zabrakło zarówno zabawnych, jak i wzruszających historii. Jeden z uczestników podzielił się nieuczciwą praktyką kandydatek na żonę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mąż i żona. On jest rolnikiem, a ona gra nie fair

Żeby zyskać miłość, kobiety mogą się posunąć do nieczystych zagrywek? Chyba nikt by się tego nie spodziewał w programie telewizyjnym. W pierwszym odcinku szóstego sezonu wolni rolnicy czytali listy od kandydatek. Jeden z nich podzielił się z widzami wyznaniem, że nie wszystkie panie grają fair.

Dla niektórych może to być nieco żenująca sytuacja, ale jedna z potencjalnych uczestniczek programu znalazła rolnika w mediach społecznościowych i napisała do niego wiadomość jeszcze przed tym, jak rozpoczął się program, a przecież nie takie są zasady tej gry. Pan Jakub przeglądał wczoraj listy w trakcie czytania jednego z nich.

-Tą panią znamy. Próbowała obejść nas. Napisała do mnie na Facebooku - wyznał.

Natychmiast odrzucił grającą nie fair kandydatkę. Jak widać nieuczciwe praktyki nie są mile widziane wśród uczestników programu. Kilka minut później rolnik Jakub rozpoznał jeszcze jedną kobietę, która usiłowała korespondować z nim na Facebooku przed rozpoczęciem programu. Rolnik po raz drugi przyznał, że nie podoba mu się takie zachowanie i kandydatkę spotkał ten sam los, co poprzedniczkę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Była miłością Piotra Woźniaka-Staraka. Teraz oddała serce innemu mężczyźnie. Zgodziła się na ślub

Jak widać rolnicy nie wykazują zainteresowania kobietami, które prowadzą nieuczciwe praktyki. Przypadek Jakuba pokazuje nam, że postępowanie zgodne z regułami gry jednak się jeszcze liczy. Dla wielu mężczyzn wciąż liczy się szczerość i gra fair play.

Najlepsze newsy dnia:

  1. De Niro otwiera hotel w Warszawie. Wiadomo już gdzie i kiedy
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli WSTRZĄŚNIĘCI
  3. Najpierw dziwne piski, potem błagalne wycie. Kobieta usłyszała dźwięki dochodzące spod ziemi, szybko podjęto interwencję
  4. Mama pierwszych polskich sześcioraczków pokazała nowe zdjęcie dzieci. Niestety, jest mocno zaniepokojona
  5. Mąż nagle zaginął. Jego siostra w najczarniejszych snach nie przypuszczała kto stoi za zbrodnią

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu