Wdał się w romans i jest mu przykro. Ale nie z powodu dramatu żony, tylko przez spadek libido kochanki

Wdał się w romans i jest mu przykro. Ale nie z powodu dramatu żony, tylko przez spadek libido kochanki Źródło: publicdomainpictures.net/George Hodan

Żona nie wzbudza w nim takich emocji jak kochanka. Utrzymujący dwa związki mężczyzna wreszcie poczuł ciężar swojego podwójnego życia i poznał przykrą stronę trójkąta miłosnego. Powodem nie jest jednak tragedia jego współmałżonki, ale obniżone libido "tej drugiej".

Żona może z wiekiem powszednieć swojemu partnerowi, który szuka na boku erotycznych znajomości. Ten scenariusz banalnie powielają kolejni małżonkowie. Również kobiety wielokrotnie decydują się na romanse poza oficjalnym związkiem. Pewien mężczyzna zabrnął w tym schemacie tak daleko, że potrzebuje obiektywnej rady kogoś niezaangażowanego w sprawę.

Żona w domu, mąż w ramionach kochanki

Użytkownik portalu Kafeteria podzielił się historią swojego romansu z innymi forumowiczami. Smutny finał pobocznej relacji wciąż zajmuje jego myśli. Mężczyzna szuka wyjścia z patowej sytuacji, w której znalazł się ze swoją kochanką. Poprosił o pomoc osoby z zewnątrz, by wybrać najlepsze rozwiązanie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sprawa jest dla niego dramatyczna: druga kobieta bez powodu odmawia mężczyźnie seksu. Obiecała mu co prawda kontynuowanie znajomości, ale wyłącznie w przyjacielskim zakresie rozmów i to na jej warunkach. Zapowiedziała, że nie zawsze znajdzie czas dla swojego kochanka. Mężczyzna jest zrozpaczony. Nie chce zrezygnować z ważnej dla niego relacji z drugą kobietą. Z jednej strony utrzymuje, że zależy mu na obu formach spędzenia wolnego czasu, z drugiej właściwie już podjął decyzję o rozstaniu.

Żona nie może się dowiedzieć

Zarówno forumowicz, jak i jego kochanka pozostają w oficjalnych związkach małżeńskich. Oboje nie chcą, by ich zdrady wyszły na jaw. Tymczasem na forum pojawiła się rada, by o wszystkim poinformować męża kobiety. Autor wpisu od razu ją odrzucił. Obawia się zemsty kobiety, jeśli sam zaryzykowałby wszystko i doniósł partnerowi życiowemu swojej kochanki o ich romansie. 

- Chłopie, olej ją i szukaj innej, nic na siłę - napisał jeden z nich.

- Rada: rozstać się. Pewnie coś wygasło i nie ma szansy na kontynuację - orzekł inny. 

Dzisiaj grzeje: 1. Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

- Ja wiem, że darmowe r.... ucieka, przekonała się ile jesteś wart i poszuka innej gałęzi pewnej, na którą z ochotą wskoczy. Takie życie, takie kobiety tylko mężów żal - naskrobał jeden z forumowiczów.

Żona mężczyzny nie wie, przed jakim stanął dylematem. Najprawdopodobniej miałaby dla niego jakąś wyjątkowo trafną radę. Zadziwiające może być to, że mąż w ogóle nie przejmuje się odczuciami zranionej żony, a jego myśli zaprząta tylko kochanka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało
  3. Najpierw dziwne piski, potem błagalne wycie. Kobieta usłyszała dźwięki dochodzące spod ziemi, szybko podjęto interwencję
  4. Mama pierwszych polskich sześcioraczków pokazała nowe zdjęcie dzieci. Niestety, jest mocno zaniepokojona
  5. Mąż nagle zaginął. Jego siostra w najczarniejszych snach nie przypuszczała kto stoi za zbrodnią

źródło: kafeteria

Następny artykuł