Dowiedziała się, że ma raka. Razem z mężem zdecydowali się na odważny krok, zostanie im niezwykła pamiątka

Dowiedziała się, że ma raka. Razem z mężem zdecydowali się na odważny krok, zostanie im niezwykła pamiątka Źródło: facebook.com/mandyparksphotography/

Żona poczuła, że wali się jej cały świat, kiedy dowiedziała się o tym, że ma raka. Badania były jednoznaczne, a lekarze nie mogli się mylić. W związku z tym po długich rozmowach z mężem postanowiła podjąć bardzo ważny krok. Co więcej, wszystko dokładnie sfotografowano.

Żona czuła się okropnie sama ze sobą, kiedy otrzymała od lekarzy wyniki badań - diagnoza była straszna. Nosiła w sobie raka i czekało ją długie i ciężkie leczenie. Wsparcie, jakie dostała od swojego męża, było nieocenione. To po długich rozmowach z nim wpadła na niesamowity i zapierający dech w piersiach pomysł.

Żona obawiała się swojego wyglądu podczas zbliżającej się chemioterapii

Charlie Johnson bała się, jak będzie wyglądać jej dalsze życie w obliczu śmiertelnej dla wielu osób choroby. Przez cały czas mogła liczyć na swojego męża Kelseya, a przez dziesiątki rozmów jakie wspólnie przeprowadzili zaczął kiełkować jej w głowie pewien pomysł. Wiedziała, że przez nowotwór będzie z czasem musiała zgolić swoje piękne blond włosy.

Charlie była bardziej niż pewna, że chemioterapia, która miałaby zwalczyć komórki nowotworowe raka piersi, spowodowałaby, że jej włosy staną się rzadsze i będą wypadać garściami. Takie leczenie osłabia nie tylko komórki powodujące spustoszenie w organizmie, ale też zdrowe i delikatne komórki, jakimi są mieszki włosowe. W ciągu kilku tygodni można stracić część lub nawet całe pukle naturalnych włosów. Charlie nie chciała patrzeć, jak wypadają jej stopniowo, poprosiła więc męża o spełnienie trudnej dla obojga prośby.

Mąż zgolił włosy z głowy swojej chorej żony. Nie mógł przy tym nie płakać

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niektórzy ludzie, którzy rozpoczynają chemioterapię i tracą włosy, chcą je przyciąć na bardzo krótko, aby ułatwić sobie akceptację nowego wyglądu. To naprawdę trudne. Wolą zrobić to świadomie niż patrzeć, jak choroba niszczy ich na zewnątrz. Utrata włosów zwykle sprawia, że kobiety czują się mniej atrakcyjne i akceptowane.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

W sytuacji Kelseya i Charlie jasne jest, że ich intymność nie zależy od wyglądu. Ich więź jest dowodem dla par, że wygląd jest tylko drobnym szczegółem w tym, co naprawdę ważne.

Na miejsce decydującej sesji Charlie ubrała się w długą różową suknię podkreślającą kobiecość, a której kolor symbolizuje walkę z rakiem piersi. Przed ogromnym lustrem, przy zachodzie słońca, z pomocą męża pozbyła się włosów.

Fot. facebook.com/mandyparksphotography/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. Najpierw dziwne piski, potem błagalne wycie. Kobieta usłyszała dźwięki dochodzące spod ziemi, szybko podjęto interwencję
  4. Mama pierwszych polskich sześcioraczków pokazała nowe zdjęcie dzieci. Niestety, jest mocno zaniepokojona
  5. Mąż nagle zaginął. Jego siostra w najczarniejszych snach nie przypuszczała kto stoi za zbrodnią

Źródło: Bored Panda

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu