Dzień po ślubie dowiedział się prawdy o żonie. Od razu zażądał rozwodu

Dzień po ślubie dowiedział się prawdy o żonie. Od razu zażądał rozwodu

Jego żona miała być spełnieniem największych marzeń. Idealne rysy twarzy, poczucie humoru i intelekt to cechy, które od razu go urzekły. Jeszcze dzień przed ceremonią nawet nie podejrzewał, że kobieta jest zupełnie kimś innym.

Jednego dnia żona, a drugiego rozwódka? Gdy aktor dowiedział się całej prawdy o swojej ukochanej, zaledwie dzień po ślubie od razu zażądał rozwodu. Informacje spadły na niego jak grom z jasnego nieba i jak się później okazało, dotyczyły nie tylko samej wybranki serca. Jej rodzina również miała swoje za uszami. 

Dzień po ślubie dowiedział się, kim naprawdę jest jego żona. Zażądał rozwodu

Marlon Brando od zawsze szalał za kobietami o hinduskich rysach twarzy. Gdy w roku 1957 poznał Anne Kashfi wiedział, że nie może spotkać piękniejszej kobiety, dlatego błyskawicznie się oświadczył. Oboje z każdym dniem stawali się coraz bardziej w sobie zakochani, a dzień ślubu był przepełniony szczęściem. Sielanka skończyła się już dzień po ceremonii, gdy media zaczęły dociekać, kim jest wybranka znanego aktora. 

Anna od zawsze przedstawiała się jako aktorka o hinduskim pochodzeniu, jednak zaciekawieni dziennikarze dotarli do całej prawdy o jej życiu. Marlon nagle dowiedział się, że jego ukochana naprawdę nazywa się Joan Mary O'Callaghan i pochodzi z Cardiff, a uprzednio pracowała jako kasjerka w sklepie mięsnym.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Aktor nie był w stanie uwierzyć w napływające do niego informacje, a z każdą kolejną jego złość rosła. Brando nie potrafił pogodzić się z kłamstwem, z którym żył od samego początku, i ostatecznie podjął decyzję o rozwodzie. Gdy jednak poinformował o tym żonę, okazało się, że już w dniu ślubu była w ciąży. Oboje zdecydowali zatem zaczekać, a ostatecznie do rozstania doszło 1,5 roku później. 

Rodzina zamieszana w kłamstwa 

Dziennikarze, którzy ustalili tożsamość Anny, dotarli do jej rodziny, prosząc o potwierdzenie informacji. Wtedy od jej ojca usłyszeli zadziwiające słowa, bowiem ten jednoznacznie stwierdził, że kobieta jest Angielką, a w ich rodzinie nigdy nie było osoby pochodzenia hinduskiego. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gdy zobaczył, co jego pies wyjął z wody długo nie mógł się otrząsnąć. Przyniósł to w pysku

2. 500 plus dla emerytów jeszcze w tym roku! Warto pospieszyć się ze złożeniem wniosku

Wszystko stało się jeszcze bardziej niezrozumiałe, bowiem jej uroda jasno wskazywała na prawdziwe korzenie. Szybko okazało się, że rodzice Joan od samego początku zatajali swoje pochodzenie z uwagi na szerzący się w tamtych czasach rasizm. Hindusi chcieli uniknąć szykanowania. 

 

  1. Donald Tusk wolałby, żeby to zdjęcie nigdy nie ujrzało światła dziennego. Pospadacie z krzeseł
  2. Kot zakradł się do łóżeczka chorego dziecka, gdy nikt nie patrzył. To, co zrobił złamie wam serce
  3. Niedawno internet obiegało jego zdjęcie w objęciach Dominiki Tajner. Teraz do sieci trafił taniec godowy Daniela
  4. Księżna Kate w jednej chwili zrobiła się czerwona ze wstydu. Przez łobuzerski wyczyn 4-letniej córki
  5. Jest nagranie! Gwiazda "Przyjaciółek" na żywo zaśpiewała kultowa piosenkę tak żenująco, że internauci nie mają litości

Źródło: wp 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu