Dopiero po wypadku na jaw wyszła prawda o jej mężu. Żona w zemście miała ochotę odłączyć mu aparaturę w szpitalu

Dopiero po wypadku na jaw wyszła prawda o jej mężu. Żona w zemście miała ochotę odłączyć mu aparaturę w szpitalu Źródło: Unsplash/ Aricka Lewis

Żona została oszukana przez swojego męża w okropny sposób. Prawda wyszła na jaw zupełnie przypadkowo, a wtedy reakcja kobiety była bardzo gwałtowna, czemu trudno się dziwić - to kłamstwo było niczym najgorsza zdrada.

Żona ufała swojemu mężowi - w porównaniu z poprzednim partnerem, ten wydawał się rozsądny, romantyczny i wrażliwy. Jednak czasem pozory mylą, a każda osoba potrafi negatywnie zaskoczyć. Kobieta nie spodziewała się, że mąż ukrywa przed nią aż taką tajemnicę. Ten sekret diametralnie zmienił całe jej życie. 

Żona ofiarą kłamstwa. Jej życie nie będzie już takie samo

Cała historia kobiety rozpoczęła się od zerwania z poprzednim partnerem. W pewnym momencie uznała, że nie wytrzyma dłużej z toksycznym człowiekiem i zakończyła związek. Jej przyszły mąż miał zupełnie inny, dobry charakter, dlatego bardzo łatwo mu zaufała. Czuła się w tym związku szczęśliwa. Dziwiła ją tylko jedna sprawa - to partner nalegał na zabezpieczenie podczas stosunku. Nie zmieniał zdania, tłumacząc, że to ochrona przed niechcianą ciążą.

Sytuacja zmieniła się, gdy para postanowiła wziąć ślub. Doszło do sformalizowania związku, a potem - decyzji o dziecku. Mąż musiał siłą rzeczy zrezygnować ze swoich przyzwyczajeń, co przyniosło pożądany skutek - kobieta zaszła w ciążę. Zauważyła jednak, jak bardzo jej partner zmienił się po usłyszeniu tej wiadomości. Zamiast szczęścia widziała na jego twarzy przygnębienie. Wkrótce wydało się, co było tego przyczyną. 

Prawda wychodzi na jaw. Szokujący sekret męża

Nie wiadomo, jak długo mąż ukrywałby jeszcze prawdę, gdyby nie wypadek, którego był ofiarą. Żona została powiadomiona, że jej partner leży w ciężkim stanie na oddziale intensywnej terapii, a to było tylko preludium do prawdziwego wstrząsu, jaki kobieta przeżyła. Usłyszała od lekarza, że "zachowują ostrożność, z racji tego, że pacjent jest nosicielem HIV".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

I wszystko stało się jasne. Kobieta poczuła wściekłość, zrozumiawszy, że jej mąż ukrywał prawdę o tym, że jest chory na HIV. Nie powiedział jej o tym, gdy starali się o dziecko. Tym samym naraził ją na zarażenie wirusem. W pierwszej chwili chciała pobiec do szpitala i odłączyć całą aparaturę podtrzymującą życie. Oczywiście, była to instynktowna reakcja na prawdę.

Gdy trochę ochłonęła, zrobiła badania - okazało się, że także jest nosicielką. HIV, przy odpowiednim prowadzeniu, nie jest już wyrokiem śmierci, lecz to zachowania męża zupełnie nie usprawiedliwia. Także tego, że naraził na chorobę ich dziecko.

Dzisiaj grzeje: 1. Jej pies ośmieszał inne psy na spacerze. Wszystko się nagrało, popłaczecie się ze śmiechu

2. Kobiety z jednego rocznika dostaną 250 złotych więcej emerytury! Zobacz, czy jesteś na liście

Kobieta, po długiej rozmowie, wybaczyła mężowi, zrozumiała, że zrobił to ze strachu przed opuszczeniem. Na szczęście okazało się, że ich córka urodziła się zdrowa, jednak jego decyzja o ukrywaniu tak istotnego faktu rzuciła cień na ich szczęśliwy związek. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawniono nagranie Królowej Elżbiety II sprzed lat. Nie zachowuje się na nim jak KRÓLOWA. Szok
  2. Panna młoda ukroiła tort weselny i zobaczyła coś PRZERAŻAJĄCEGO. Musiała interweniować policja
  3. 6-miesięczna Zosia miała już wyjść ze szpitala. Znienacka doszło do natychmiastowego wstrząsu, nie miała szans
  4. Lokaj za 10 tys. funtów zdradził sekret księżnej Diany. Cierpiała na okropną chorobę
  5. Kompromitująca wpadka Martyny Wojciechowskiej. Fani doszli do prawdy, rozpętała się burza

Źródło: Viralka

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News