Niespodziewanie jego żona i troje dzieci zniknęli bez słowa. Po 15 latach odkrył prawdę, która ścięła go z nog

Niespodziewanie jego żona i troje dzieci zniknęli bez słowa. Po 15 latach odkrył prawdę, która ścięła go z nog Źródło: Unsplash / Ethan Sykes

Żona mężczyzny pewnego dnia spakowała rzeczy i wyszła z domu. Zabrała ze sobą trójkę ich dzieci. Mąż nie miał pojęcia, co się dzieje z jego rodziną przez 15 lat. W końcu odkrył prawdę, która zwaliła go z nóg.

Żona pewnego dnia spakowała swoje rzeczy i wyszła z domu razem z trójką ich dzieci. Od tej chwili życie mężczyzny legło w gruzach, przez 15 lat nie wiedział, co dzieje się z jego rodziną. W końcu, po nieustannych poszukiwaniach, odkrył prawdę, która zupełnie go zszokowała. 

Żona spakowała walizki i wyszła z domu z trójką ich dzieci

John Clark mieszkał z rodziną w Nowym Meksyku. Pewnego dnia wrócił z pracy do domu i zastał puste mieszkanie. Nie było w nim jego żony ani żadnego z trojga dzieci. Zniknęły również wszystkie ich rzeczy. Mężczyzna nie miał pojęcia, co się wydarzyło. Gorączkowo szukał wskazówki, która pozwoli mu odkryć prawdę. W końcu zauważył krótki list, jaki zostawiła mu partnerka. Napisała, że wyjechała z dziećmi na wakacje. On jednak przeczuwał, że to bzdura.

Wakacje minęły, a kobieta z dziećmi nigdy nie wróciła do domu. Rodzeństwo miało wtedy 2, 5 i 7 lat. Zaginieni zostali umieszczeni na liście najbardziej poszukiwanych osób przez FBI. John szukał również rodziny na własną rękę. W końcu, po 15 latach, policjanci we współpracy z detektywami ustalili, co wydarzyło się z jego rodziną. Okazało się, że rodzina prowadzi szczęśliwe życie w Londynie.

Żona zeznała, że John był wobec niej agresywny

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po odnalezieniu Eileen zeznała, że uciekła z domu, bo była nieszczęśliwa, a jej mąż stosował wobec niej przemoc. John nie mógł uwierzyć w to, co opowiadała. Nie przyznaje się do tych zarzutów. Był wściekły, bo jak twierdzi, bardzo kochał żonę i zupełnie nie wie, dlaczego zachowała się wobec niego w tak okrutny sposób.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Prawo i Sprawiedliwość i wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

Kobieta została ekstradowana do Stanów Zjednoczonych i oskarżona o porwanie dzieci. Wtedy John, po raz pierwszy od 15 lat, zobaczył swoje, już prawie dorosłe pociechy. To była dla niego trudna chwila, jednak mimo to był bardzo szczęśliwy, widząc je po raz pierwszy od tak dawna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Wsiadł do pociągu i zobaczył w przedziale 26 dziewczyn. Natychmiast zadzwonił na policję, zdążył na czas
  3. Doniesienia są druzgocące. Nie żyje polski dziennikarz
  4. 3-dni po strasznej śmierci 6-latki mama zajrzała do szafki dziewczyny. Znalezisko ścięło ją z nóg
  5. Kierowcę ogarnęła wściekłość po wypadku. Nagle zalał się łzami pojmując co leży na asfalcie

źródło: Webniusy

Następny artykuł