Żona była zła na męża, że ciągle pracuje. Gdy podsłuchała jego rozmowę z córką, miała łzy w oczach

Żona była zła na męża, że ciągle pracuje. Gdy podsłuchała jego rozmowę z córką, miała łzy w oczach Źródło: fot. facebook.com/Love What Matters

Żona była niezwykle zła na męża, ponieważ mężczyzna ciągle pracował i poświęcał mało czasu rodzinie. Kobieta chodziła na niego wściekła, dopóki nie usłyszała jego rozmowy z córką. Po słowach, które dotarły do jej uszu nie mogła powstrzymać łez. Postanowiła zaapelować do wszystkich.

Żona pewnego dnia miała już dosyć tego, że jej mąż poświęca tyle czasu swojej pracy, zamiast jej i dzieciom. Dała upust swoim negatywnym emocjom, ale kiedy tylko usłyszała rozmowę mężczyzny ze swoją malutką córeczką, szybko pożałowała tego, co zrobiła. Wtedy zdała sobie ze wszystkiego sprawę. Chciała, żeby jej przesłanie trafiło do jak największej ilości osób.

Żona była zła na męża

Na jednej ze stron na Facebooku Love What Matters, pewna kobieta podzieliła się swoim pouczającym wydarzeniem. Jest ona żoną rolnika, który musi pracować prawie całodobowo. Większość z nas wie, że praca na roli wymaga wiele poświęcenia i wysiłku. W tym przypadku było podobnie, mąż przeznaczał na swoje zajęcie wiele czasu. Z rodziną widywał się rzadko, zaledwie około godziny dziennie. Z tego powodu żona była na niego wściekła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Byłam zmęczona, byłam zirytowana. Wysłałam mężowi wiadomość, w której napisałam, że wiem, że nic to nie zmieni, ale chciałabym, żeby wiedział, że mam dość tego, że on tak dużo pracuje i cały dom jest na mojej głowie. Każdego dnia muszę ugotować obiad, wykąpać dzieci, wysprzątać dom, załatwić wszystkie domowe i rodzinne sprawy - czytamy na stronie webniusy.com.

To, co miała usłyszeć potem, dosłownie zwaliło ją z nóg. Zrobiło jej się bardzo wstyd i pożałowała swojego wybuchu.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilna wiadomość rządu, ministerstwo potwierdziło koszmarne doniesienia. Jest coraz gorzej

2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

3. Katastrofalne wieści dla seniorów. Rząd oficjalnie wycofuje się z obiecanej podwyżki emerytur

Podsłuchała rozmowę męża z córką

Mężczyzna wrócił do domu, żeby zjeść kolacje. Po jego twarzy było widać, że jest przemęczony pracą oraz przygnębiony tym, co usłyszał od żony. Wtedy nagle do posiłku przyłączyła się jego córeczka, Charlotte. Dziewczynka była bardzo podekscytowana, ciągle coś mówiła, zjadając prawie całą kolację ojca. Ten nie protestował, życzliwie przypatrywał się córce. Kobieta wtedy coś zrozumiała.

- Muszę usiąść do kolacji i wysłuchać wszystkich dziecięcych historii. Muszę je wykąpać i słyszeć ich pisk i chichot zanim pójdą do łóżek. Muszę je wyprzytulać i tysiąc razy zapewnić, że je kocham. Mogę być z nimi o wiele godzin więcej niż on. On jest tym, który się poświęca, nie ja - dodawała.

Na końcu wybrzmiewa jej apel, żebyśmy podziękowali rolnikom za ich ciężką pracę pełną wyrzeczeń, ponieważ dzięki nim mamy co zjeść i w co się ubrać.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niespodziewane, nagle do studia "Wiadomości" TVP wleciał policyjny helikopter. Co się dzieje?
  2. Otworzył auto i aż osłupiał. Dziesiątki tysięcy agresywnych os w pojeździe [wideo]
  3. Skandaliczne zachowanie Agaty Dudy. Podjęła decyzję, która zaskoczyła wszystkich
  4. Z ostatniej chwili: Ministerstwo Zdrowia wprowadza nagłą zmianę. Obejmie wszystkich bez wyjątku
  5. Dzieje się teraz. W kolejnych szkołach w Polsce zmuszają dzieci do jednej rzeczy, rodzice dowiadują się za późno
  6. Na Magdę Gessler posypały się gromy, fani są oburzeni jej zachowaniem. Bardzo niebezpieczna sytuacja

Źródła: webniusy.com, facebook.com

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News