Żona marzy, by znaleźć mężowi kochankę. Powód wbija w fotel

Żona marzy, by znaleźć mężowi kochankę. Powód wbija w fotel Źródło: Unsplash/ Andrii Podilnyk

Żona opublikowała na forum internetowym zaskakujący post. Szukała porady, jak znaleźć dla swojego męża kochankę. Szybko okazało się, że nie jest z tym problemem jedyna.

Żona zastanawiała się, jak zmanipulować męża tak, by znalazł sobie kochankę. Szukała wsparcia w tej kwestii na forum internetowym. Miała dobrą intuicję, ponieważ szybko okazało się, że inne użytkowniczki także miały podobne plany. To zaskakująco przewrotne - podczas gdy tak wiele małżeństw cierpi z powodu zdrad, są osoby, dla których problemem jest wierność małżonka.

Żona szuka kochanki dla męża. Nie jest to proste

Forumowiczka chciałaby, aby mąż wdał się w romans z prostego powodu - chciałaby zakończyć małżeństwo i szuka pretekstu. Trafiła na wiernego partnera, przez co ma poczucie, że utknęła w niechcianym związku. Jej inicjatywa ma na celu nie tylko zakończenie małżeństwa - kobieta robi to dla dobra mężczyzny. Dlaczego miałby on bowiem nieszczęśliwie żyć z niekochającą go kobietą?

- Szukam kochanki dla męża, bo chciałabym by zrozumiał, że na świecie są jeszcze inne, interesujące kobiety. Chciałabym by zrozumiał, że nie kocha mnie, tylko jest do mnie przyzwyczajony, no i nie marnował przy mnie czasu. Sam sobie nikogo nie znajdzie... Skąd mam mu wytrzasnąć kobietę? - napisała żona na forum.

Okazuje się, że nie jest to proste. Tak przynajmniej stwierdziły inne użytkowniczki, które ujawniły, że knuły podobne intrygi. Poradę, by założyć tajny profil na portalu randkowym, autorka posta odrzuciła - nie chce działać w ten sposób. Planuje bardziej wyrafinowaną intrygę - chciałaby, aby jej ingerencje pozostały niezauważone.

Karcący głos sumienia. "Po co było brać ślub?"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wśród komentarzy pojawił się też jeden, który dziwi się zachowaniu żon. 

- Czy wyście się z głupim na rozum zamieniły, brak słów. Po co było brać ślub i wiązać komuś życie? Wstyd mi za was, a mężowi szczerze współczuję. Miał facet pecha, że trafił na takiego pustaka - gorzko napisał pewien internauta.

Był to jednak wyjątkowy wpis. Znaczna większość dzieliła się swoimi doświadczeniami bądź starała się pomóc autorce wpisu. Wśród propozycji pomysłów pojawiło się m.in. zabranie męża do agencji towarzyskiej.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Nie żyje Andrzej. Jego praca odmieniła życie wielu Polaków, zmarł w swoje własne urodziny

Nagle pojawił się wpis, który być może rozwiązał problem żony:

- Chętnie oddam w dobre ręce kochankę mojego męża: 33 lata, zadbana, samotna. Trochę droga w utrzymaniu, ale za to śliczna. Lubi grube koty i podróże. Oferta rzecz jasna gratis - napisała pewna pomocna internautka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało
  3. Najpierw dziwne piski, potem błagalne wycie. Kobieta usłyszała dźwięki dochodzące spod ziemi, szybko podjęto interwencję
  4. Mama pierwszych polskich sześcioraczków pokazała nowe zdjęcie dzieci. Niestety, jest mocno zaniepokojona
  5. Mąż nagle zaginął. Jego siostra w najczarniejszych snach nie przypuszczała kto stoi za zbrodnią

Źródło: Kafeteria

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News