Sylwia popełniła fatalny błąd. Teraz całą pensję oddaje mężowi

Sylwia popełniła fatalny błąd. Teraz całą pensję oddaje mężowi Źródło: Publicdomainpictures/George Hodan

Żona i mąż zawierając związek małżeński powinni mieć do siebie bezgraniczne zaufanie. Wspólne finanse i prowadzenie gospodarstwa domowego nie powinny nikogo dziwić. Co jednak w przypadku, gdy powierzamy pieczę nad wydatkami tylko swojemu partnerowi? Historia Sylwii niech będzie dla Was przestrogą.

Żona i mąż, którzy prowadzą wspólny budżet rodzinny, muszą mieć do siebie bezgraniczne zaufanie. Bardzo ważne jest, aby jeszcze przed zawarciem związku małżeńskiego ustalić, jak będzie wyglądało zarządzanie waszym wspólnym budżetem. Sprawa wydaje się być prosta, gdy obydwoje partnerów pracuje. Jednak co w przypadku, gdy jedna strona zaczyna rządzić sama domowym budżetem i to do tego pieniędzmi zarobionymi przez partnera? 

Żona oddaje całą pensję mężowi

Sylwia postanowiła podzielić się z internautami swoją historią. Uważa, że utknęła w swoim związku w chorym układzie, z którego aktualnie nie wie jak uciec. Kobieta przyznaje, że w ich związku panuje tradycyjny podział obowiązków. Niedługo po ślubie Sylwia zgodziła się na założenie konta, na które będę przelewane ich wspólne środki finansowe. Teraz jednak bardzo tego żałuje. 

Kobieta zaznacza, że ufa swojemu mężowi i wie, że nigdy by jej nie okradł. Jednak obecnie Sylwia nie ma kontroli nad wydatkami, a mąż wylicza jej każdą złotówkę, mimo, iż na konto trafiają również jej pieniądze. Żona dostaje od swojego męża dokładnie wyliczoną kwotę. Z 3000 tysięcy, które zarabia, otrzymuje od swojego partnera tylko 500. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety pojawia się też kolejny problem. Sylwia nie wie, na co dokładnie przeznacza pieniądze jej mąż. Bez jej wiedzy kupuje rzeczy, które niejednokrotnie są bardzo drogie. Kobieta jest sfrustrowana i wściekła na męża, który rozdziela ich wspólne pieniądze, za jej plecami. Mężczyzna niestety nie widzi w całej sytuacji problemu, a Sylwia w końcu chce powiedzieć temu dość. 

Dzisiaj grzeje: 1. Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Gdy kobieta postanowiła porozmawiać ze swoim mężem, na temat zarządzania wspólnymi finansami, mężczyzna wściekł się. Szybko jednak okazał swojej żonie skruchę i obiecał, że będzie informował ją na bieżąco o każdym wydatku. Sylwia niestety dalej ma wątpliwości czy problem zostanie pozytywnie rozwiązany. Może jednak warto zastanowić się nad prowadzeniem osobnych budżetów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół
  4. Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo
  5. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety

źródło: popularne

Następny artykuł