Żona Wojciecha Jaruzelskiego opowiedziała o zdradzie
Andrzej Iwanczuk Reporter
Irmina Jach - 8 Sierpnia 2020

Żona Jaruzelskiego wyjawiła miłosny skandal generała. Nikt by się po nim nie spodziewał

Żona generała Wojciecha Jaruzelskiego przed śmiercią zabrała głos w sprawie kulisów małżeństwa z politykiem. Okazuje się, że działacz komunistyczny był przed laty zaplątany w miłosny skandal. Nikt nie spodziewał się po nim takiego mezaliansu. To kochanka była powodem głośnego rozwodu Jaruzelskich. Wiemy, z kim według żony romansował Wojciech Jaruzelski.

Żona generała Jaruzelskiego nie chciała milczeć w sprawie długoletniego małżeństwa. Z jej relacji wynikało, że w chwili śmierci polityka byli skłóceni. Wiadomo, że Barbara Jaruzelskiego przez wiele tygodni nie pojawiała się przy szpitalnym łóżku umierającego działacza komunistycznego. Prawdopodobną przyczyną takiego stanu rzeczy był romans, o który żona podejrzewała Wojciecha Jaruzelskiego. Wiadomo, że generał bardzo przeżywał konsekwencje, jakie wiązały się z domniemanym skandalem miłosnym.

Minister - nagła wiadomośćNagła wiadomość, pojawiła się dzisiaj rano. Minister może nie mieć wyboruCzytaj dalej

Żona generała Jaruzelskiego opowiedziała o miłosnym skandalu męża

Wojciech i Barbara Jaruzelscy poznali się w 1955 roku podczas koncertu chopinowskiego. Piękna brunetka była wówczas obiektem westchnień wszystkich mężczyzn, jednak tylko młody pułkownik pokonał stres i podszedł do zjawiskowej dziewczyny. Kulturalny i oczytany polityk szybko przyciągnął uwagę Barbary. Pobrali się po pięciu latach związku. Przez większość życia byli bardzo szczęśliwi, wychowując córkę, Monikę, a później także wnuka, Gustawa. Niestety ich dobre stosunki zaczęły psuć się w czasach, kiedy generał był już starszym, schorowanym człowiekiem. Żona wyznała, że powodem konfliktu był romans działacza komunistycznego. Jego wybranką miała być opiekunka zatrudniona przez małżeństwo. Mimo usilnych prób Barbary Jaruzelskiej, kobieta pozostała przy generale aż do chwili śmierci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

chłopiec tajemnica matka śmierć10-latek powiedział mamie o swojej największej tajemnicy. Gdy się dowiedziała, zabiła goCzytaj dalej

- Postawiłam warunek. Nie chciałam, żeby ona była w domu, dlatego, że się bardzo skandalicznie zachowywała. Poza tym była taką intrygantką, że skłóciła całą naszą rodzinę (...). Czekała, kiedy wyjdę z domu i natychmiast biegła do pokoju mojego męża i wkładała mężowi głowę pod kołdrę. Powiedziałam "won z domu", ale mój mąż powiedział, że tak nie może być, bo ona jest biedna. Ona oczywiście dostawała ataku płaczu, krzyczała i rzucała się na podłogę. Ci z ochrony mówili do męża: "panie generale, musimy się jej pozbyć" (...). To była alkoholiczka i mitomanka. Nie wiem, czy nie kocham męża, ale mam do niego żal, że pozwolił na to, żeby ona była w naszym domu - mówiła żona Wojciecha Jaruzelskiego w rozmowie z portalem "Super Express".

Dzisiaj grzeje:

1. Gratulujemy. W końcu się udało, wielkie szczęście w domu Aleksandry Kwaśniewskiej
2. TVP podało dramatyczne informacje. Naliczono już 160 ofiar śmiertelnych, wkrótce może być jeszcze więcej
3. Szumowski przestał ukrywać. Powiedział, co wydarzy się w następnym tygodniu

Barbara Jaruzelska zdradziła także, że nie wierzy w to, że uczucia dużo młodszej kobiety były szczere. Zmarła przed trzema laty żona generała tłumaczyła, że domniemana kochanka chciała wzbogacić się wykorzystując dobre intencje i naiwność starszego mężczyzny.

- Mój mąż jest łatwowierny, wierzy we wszystko, co ona mówi. Wie, że ona kłamie (...) ale dzieli się z nią swoją emeryturą. Ona opowiada, że już rozpacza na myśl, że generał umrze, bo nie wie, co będzie wówczas robiła - dodawała żona Wojciecha Jaruzelskiego.

Spodziewaliście się tego, że generał Jaruzelski był uwikłany w miłosny skandal? Trudno uwierzyć, że małżeństwo, które trwało przez sześć dekad, umarło będąc w głębokim konflikcie. Córka pary, Monika Jaruzelska, przyznała, że o rozwodzie mówiło się w domu właściwie odkąd pamięta. Gosposia miała okazać mu dużo czułości i zrozumienia w trudnym czasie choroby.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polska dostała natychmiastowe wezwanie. Cały świat czeka na reakcję
  2. Brak nam słów. Córka Izabelli Scorupco jest oszałamiająco piękna, zdjęcia mówią same za siebie
  3. Łukasz Szumowski przekazał ponurą wiadomość. Zacznie się już dzisiaj
  4. 160 ofiar, może być ich jeszcze więcej. Bardzo smutne wiadomości przekazała Telewizja Polska
  5. Protest w samym centrum Warszawy, manifestujący ruszyli pod Sejm. "Mają dość"

Cezary Pazura - przerwał milczenieJest afera. Cezary Pazura nie mógł dłużej milczeć, widzowie są porażeni jego wyznaniemCzytaj dalej

Źródło: Fakt/Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News