żona
Facebook journeyforbraedyn
Mateusz Sidorek - 8 Maja 2020

Wiedział, że niedługo umrze. Zostawił żonie i dzieciom szczery list. Treść totalnie ich zdruzgotała

Żona dowiedziała się, że mężczyzna jej życia zaraził się koronawriusem. Chory przed śmiercią postanowił napisać list do swoich bliskich. Gdy kobieta przez przypadek natknęła się na wiadomość, nie mogła powstrzymać wzruszenia. Postanowiła, że słowa męża opublikuje w mediach społecznościowych. Historię przedstawił portal Newsner.

32-letni mężczyzna i jego żona wiedli szczęśliwe życie. Oboje doczekali się też dwójki zdrowych i radosnych dzieci. Niestety ich radość zakłóciła pandemia koronawirusa. Koszmar zaczął się 24 marca, kiedy okazało się, że głowa rodziny miała kontakt z osobą zarażoną. Chociaż mężczyzna czuł się do tej pory dobrze, wszystko bardzo szybko się zmieniło.

Ewa ŻarskaŚmierć Ewy Żarskiej nie była przypadkiem? Najbliżsi nie wierzą w samobójstwo, przedstawiają dowodyCzytaj dalej

Żona zauważyła, że 32-latek czuje się coraz gorzej. Jonathan początkowo tylko kaszlał i odczuwał ból głowy, jednak polecono mu, aby wybrał się do lekarza. Mężczyzna zaczynał mieć problemy z oddychaniem. Okazało się, że on również otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. W szpitalu otoczono go odpowiednią opieką i choć musiał być intubowany, wreszcie nastąpiła poprawa.

Żona znalazła list od męża

Chociaż żona liczyła, że rodzinny koszmar dobiega końca, 22 kwietnia doszło do prawdziwej tragedii. Serce 32-letniego Jonathana zatrzymało się i mężczyzna zmarł. Kobieta nie wiedziała, jak poradzi sobie przez resztę życia bez ukochanego. Katie odebrała prywatne rzeczy Jonathana ze szpitala i wróciła z nimi do domu. Wśród nich znajdował się telefon, a w nim specjalna wiadomość.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

KobietaKobieta chora na nowotwór wzięła ślub w szpitalu. Następnego dnia jej męża spotkała największa tragediaCzytaj dalej

- Katie, jesteś najwspanialszą, najtroskliwszą osobą, jaką kiedykolwiek spotkałem….. jesteś jedyna w swoim rodzaju… bądź nadal tak samo szczęśliwa i żyj z pasją jak wtedy, gdy się w tobie zakochałem - cytuje fragment wiadomości portal Newsner. - Niech Braedyn (syn - przyp. red.) wie, że jest moim najlepszym kumplem i jestem dumny, będąc jego ojcem. Z tych wszystkich niesamowitych rzeczy, które zrobił i które zrobi. Chcę, aby Penelope wiedziała, że jest księżniczką i może mieć w życiu wszystko, czego zapragnie. Jestem wielkim szczęściarzem.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagła decyzja ministerstwa, w przyszłym tygodniu zniosą ważny zakaz? Jest jeden warunek

2. Poszukiwania zakończone, ciało znaleziono w rzece. Spełnił się najczarniejszy scenariusz

Żona nie mogła powstrzymać łez wzruszenia, jak tylko udało się jej przeczytać całą wiadomość. Chociaż utrata męża wiąże się z ogromnym bólem, ucieszyła się, że mogła dotrzeć do jego ostatnich słów. Katie przyznała, że życie bez Jonathana będzie zupełnie inne, ale postara się, aby jej dzieci zrozumiały, jak ważną osobą był ich tata. Treść wiadomości oraz zdjęcie zostały opublikowane na facebookowym koncie Journey for Braedyn. Niedawno pisaliśmy też o pięknym zdjęciu pary lekarzy, które zrobiono w czasie pandemii.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Często pocisz się w nocy? Uważaj, ponieważ może być to objawem niebezpiecznych chorób
  2. Polacy pogrążyli się w żałobie. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, kochały go miliony na całym świecie
  3. Porzucony owczarek niemiecki zobaczył w schronisku swoich właścicieli. Myślał, że przyszli po niego, prawda wyciska łzy z oczu
  4. Na obrazku chowa się kot, ale mało kto potrafi go odnaleźć. Większość poddaje się po kilku minutach
  5. Pilny komunikat aż 6 banków. W weekend Polacy mogą mieć duże problemy z dostępem do pieniędzy
  6. Dobra wiadomość, wiceminister podał termin powrotu do normy. Chodzi o restauracje

InformacjeDramatyczne informacje ws. Kacperka, nikt o nich nie mówi. Ujawniono bardzo przykre szczegółyCzytaj dalej

źródło: Newsner

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News