Po kłótni z mężem z jej brzuchem zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Lekarze osłupieli na widok rentgena żołądka

Po kłótni z mężem z jej brzuchem zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Lekarze osłupieli na widok rentgena żołądka Źródło: .

Żona brała udział w ogromnej kłótni z mężem, po której zaczęła się gorzej czuć. Bardzo bolał ją brzuch, działy się z nim dziwne rzeczy, których nie potrafiła wyjaśnić. Kiedy zobaczyli ją lekarze, nie mogli się nadziwić, w jakim stanie znajduje się kobieta.

Żona zrobiła coś niebywałego, po wielkiej kłótni podjęła decyzję, której najprawdopodobniej będzie żałować do końca życia. Przez wielką awanturę z mężem musiała trafić do szpitala, gdy lekarze zrobili jej podstawowe badania, prawda wyszła na jaw. Wszystkie osoby pracujące na zmianie w szpitalu przecierały oczy ze zdumienia. To był pierwszy taki przypadek w historii tego szpitala.

Żona po kłótni z mężem poczuła, że z jej brzuchem dzieje się coś bardzo złego

30-letnia Kolumbijka pokłóciła się z mężem, tak, jak nigdy wcześniej. Nie mogła już znieść zachowania męża i wykrzyczała mu wszystko, co o nim myśli po czym zdecydowała się zrobić coś, czego nikt nie mógł przewidzieć. W ramach zemsty na mężu postanowiła połknąć ich wszystkie oszczędności. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chociaż to jej mąż miał odczuć skutki zachowania kobiety, to ona w tej sytuacji była pokrzywdzona. Z ogromnym bólem brzucha trafiła do szpitala. Oczywiście, nie podzieliła się z lekarzami, co znajduje się w jej brzuchu, chociaż dobrze wiedziała, co uczyniła.

Trzymając w sekrecie to, co znajduje się w jej brzuchu, zjawiła się w szpitalu. Lekarze, którzy dowiedzieli się, co dzieje się z kobietą nie mogli uwierzyć w to, co się stało. 

Żona nie zdradziła nikomu, co zrobiła. 

Sandra Milena Almeida nie powiedziała nikomu, co zrobiła. Lekarze nie wiedzieli, czemu brzuch boli ją tak bardzo. Dopiero po badaniach okazało się dlaczego odczuwa tak ogromy ból. Nikt, kto badał kobietę nie mógł uwierzyć, że była skłonna do takiego czynu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ilu mężów miała Elżbieta Jaworowicz? Nigdy nie zgadniecie
2. Niestety, kolejny dramatyczny wieczór w Polsce. Nagły wybuch ognia na południu kraju

Badanie USG żołądka wykazało, że w brzuchu kobiety znajdują się pieniądze. Lekarze nie mogli uwierzyć w to, co widzą. Kobieta połknęła aż 7 tysięcy dolarów. Rulony z banknotami dostały się do jelit kobiety, a część do okrężnicy. Na szczęście dla zdrowia kobiety, lekarzom udało się zadbać o jej zdrowie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W dniu ślubu żona postanowiła dać mężowi prezent. Gdy go zobaczył nie mógł przestać płakać
  2. Specjaliści ostrzegają, wypuszczając kota z domu łamiesz prawo
  3. Tysiące emerytów straci swoje mieszkania. Wszystkiemu winna jest emerytura
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"
  5. Nowy podatek zapłacą wszyscy! Ceny niemal najpopularniejszego produktu w kraju poszybują w górę

źródło: metro.co.uk

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News