Mężczyzna opublikował zdjęcia ze swojego ślubu. Wszyscy, widząc jego żonę, myślą, że to żart

Mężczyzna opublikował zdjęcia ze swojego ślubu. Wszyscy, widząc jego żonę, myślą, że to żart Źródło: Facebook/Sean Stephenson

Gdy zobaczyli, jak wygląda jego żona, nie mogli uwierzyć własnym oczom. Wiele osób myślało, że to zdjęcie ślubne, to jedynie żart. Okazało się, że do tej ceremonii doszło naprawdę.

Żona musiała być świadoma, co ją czeka, gdy brała z nim ślub. Jednak jak się okazuje, miłość może pokonać nawet niezwykle trudne przeszkody. Sporo osób wciąż nie może uwierzyć w te zdjęcia, ona jednak nie miała żadnych wątpliwości. 

Mężczyzna urodził się z ciężką chorobą. Gdy zobaczyli jak wygląda jego żona, zaczęli mu zazdrościć

Sean Stephenson nie miał tyle szczęścia, co wielu jego rówieśników. Urodził się z ciężką chorobą: wrodzoną łamliwością kości. Kiedy lekarze zobaczyli noworodka, byli przerażeni, gdyż niemal wszystkie kości w jego ciele były złamane. Spodziewano się, że dziecko nie przeżyje nawet tygodnia, jednak jego organizm dał sobie radę z niezwykle trudnymi warunkami.

Dzieciństwo Seana również nie było usłane różami. Trzeba było obchodzić się z nim jak z jajkiem, przez co zapewniano mu nieustanną opiekę i obserwację. Z racji problemów z kośćmi chłopiec od chwili narodzin urósł tylko nieznacznie. Do swoich osiemnastych urodzin doznał 200 złamań. Było pewne, że do końca swoich dni będzie się poruszał na wózku inwalidzkim. Jednak nawet to nie stanęło mu na przeszkodzie w osiągnięciu szczęścia.

Nie mogli uwierzyć, że to jego żona. Zaskakujące zdjęcie ślubne

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sean nie był typem osoby, która lubi się użalać nad swoim losem. Ciężko pracował, aż udało mu się osiągnąć sukces i stał się właścicielem firmy zarabiającej miliony. Został znanym motywatorem, dzięki czemu pokazał wielu innym osobom pogrążonym w nieszczęściu, że nie ma sytuacji beznadziejnych. Ale gdy wszyscy zobaczyli jego żonę, wprost zaniemówili.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Straszny wypadek 46 Polaków za granicą. Doniesienia przyprawiają o ciarki

Sean ożenił się z Mindie, która urodziła się jako zdrowa i przepiękna osoba. Gdy internauci zobaczyli zdjęcia ze ślubu, wielu z nich zaczęło pisać złośliwe i bolesne komentarze. Twierdzili, że kobieta jest z nim jedynie dla pieniędzy. Zadawali także niezręczne pytania o życie seksualne. Mimo to para dalej pozostaje razem i nie zwraca uwagi na przykre słowa, pokazując, że nie ma dla ich związku żadnych barier. Wciąż łączy ich prawdziwa miłość. 

Fot. Facebook/Sean Stephenson

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Przyszła na badanie USG. Lekarz prawie zemdlał, gdy zobaczył, co ma w brzuchu
  3. Co na to mama? Córka Kingi Rusin pokazała swoje zdjęcie z wanny, ale nie była w niej sama
  4. Zostawił szczeniaka z synem, po powrocie zaniepokojony zabrał go do weterynarza. Prawda okazała się najgorsza z możliwych
  5. Jej 9-letnia córka brała kąpiel, nagle usłyszała rozdzierający krzyk. Nie żyła, kilka sekund później umarł też jej mąż

Źródło: Webniusy

Następny artykuł