Złapali go dopiero po 4 latach. Milioner zabił swoją żonę

Złapali go dopiero po 4 latach. Milioner zabił swoją żonę Źródło: screen/fakt/

Jego żona została zamordowana, a on chciał wskazać winnego. Jego zeznania szybko zaczęły tracić sens, a śledczy w mgnieniu oka ustalili, że to właśnie owdowiały milioner jest winnym śmierci ukochanej. Sprawa ciągnie się już od wielu lat.

Żona milionera miała zostać zamordowana przez "złotą rączkę" - przynajmniej tak twierdził pogrążony w żałobie Brytyjczyk. Mężczyzna był pewny, że nikt nie zdoła odkryć prawdy o jego winie. Szybko się przeliczył, jednak jeszcze szybciej zdołał uciec policji. Przez kilka lat funkcjonariusze nie ustępowali w swoich działaniach, chcąc schwytać mordercę.  

Poinformował policję, że jego żona została zamordowana. Zwłoki odnaleziono niedługo potem 

Peter Chadwick jest urodzonym w Wielkiej Brytanii naturalizowanym Amerykaninem. Milioner z południowej Kalifornii w 2012 roku zawiadomił policję o zniknięciu swojej żony. Mężczyzna od razu stwierdził, że została zamordowana przez "złotą rączkę", który porwał także jego. Funkcjonariusze wszczęli śledztwo, rozpoczynając tym samym poszukiwania kobiety. 

Tydzień później zwłoki jego żony zostały znalezione w koszu na śmieci na przedmieściach San Diego, po czym milioner stał się głównym podejrzanym. Niedługo później Chadwick został zatrzymany pod zarzutem uduszenia kobiety, jednak błyskawicznie opuścił areszt po wpłaceniu kaucji o wysokości miliona dolarów. W roku 2015 miał stawić się na sali sądowej, jednak właśnie wtedy odkryto, że mężczyzna uciekł, w skutek czego trafił na listę 15 najbardziej poszukiwanych zbiegów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Złapany po 4 latach 

Śledczy szybko ustalili, że milioner wypłacił horrendalne sumy ze swoich kont bankowych, po czym przepadł jak kamień w wodę. Po przeszukaniu jego mieszkania odnaleziono poradniki, mówiące jak zmienić tożsamość.  

Dzisiaj grzeje: 1. Do seniorów trafią ogromne pieniądze. Kwoty zwalają z nóg, a dojdzie do tego już wkrótce

2. Twoje dziecko chodzi do szkoły? Już niedługo zapłacisz za to nawet 1700 zł

Poszukiwania mężczyzny trwały 4 lata i dopiero w minioną niedzielę udało się go złapać. Chadwick od razu został przewieziony do aresztu, gdzie bez wątpienia spędzi znacznie więcej czasu, niż ostatnim razem. Nie pojawiło się jeszcze zbyt wiele informacji na temat kary, jaka mu grozi. Śledczy zapewne dołączą wszelkich starań, by tym razem Amerykanin nie uniknął odpowiedzialności.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ojciec Marii Sadowskiej, gwiazdor programu "Tęczowy Music Box" oskarżony o pedofilię. Miał zgwałcić kilkadziesiąt dziewczynek [18+]
  2. Znana piosenkarka była bita przez partnera, znęcał się również nad ich małą córką. Jej wyznanie jest wstrząsające
  3. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości
  4. Przygarnęli małego puszystego szczeniaczka. Oczy wam wyjdą z orbit, gdy zobaczycie jakie zwierzę z niego wyrosło! 
  5. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania
  6. Właśnie ujawniono nadawcę przelewu na prawie milion złotych dla Tadeusza Rydzyka. W głowie się nie mieści

Źródło: fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News