Opłakiwała śmierć męża. Włączyła jego komputer, na pulpicie były tylko dwa pliki, treść poraża

Opłakiwała śmierć męża. Włączyła jego komputer, na pulpicie były tylko dwa pliki, treść poraża Źródło: emmaweaveradayinthelife.blogspot.com

Żona długo nie mogła pogodzić się ze śmiercią swojego ukochanego męża. Została sama z ich małą córeczką, to był dla niej ogromny cios. pewnego dnia włączyła komputer zmarłego mężczyzny i zauważyła na pulpicie dwa pliki. Kiedy poznała ich treść, zalała się łzami.

Żona nie mogła uwierzyć, że jej mąż już nigdy nie wróci do domu. Kobieta została sama z ich małą córeczką, nagła śmierć ukochanego była dla niej ogromnym ciosem. Po jakimś czasie wdowa włączyła komputer, który należał do mężczyzny. Na pulpicie dostrzegła tylko dwa pliki. Kiedy poznała ich treść, nie mogła powstrzymać łez.

Żona mężczyzny została sama z ich małą córką

Kiedy Todd Weaver został wysłany na misję do Afganistanu w domu zostawił żonę i 9-miesięczna córkę, Kiley. Emma dzielnie radziła sobie z samodzielną opieką nad ich dzieckiem i z niecierpliwością oczekiwała powrotu ukochanego. Niestety, mężczyzna już nigdy nie wrócił do domu, a kiedy przyszły tragiczne wieści, świat Emmy legł w gruzach.

Todd zginął na kilka dni przed zakończeniem swojej misji, żołnierz został pochowany z honorami na Cmentarzu Narodowym w Arlington, a jego rodzina nie mogła uwierzyć w tragedię, która ich spotkała. Zrozpaczona Emma długo nie mogła pogodzić się ze stratą ukochanego męża. Kiedy dostała rzeczy mężczyzny, które miał ze sobą na misji, nie mogła się zebrać w sobie, żeby je rozpakować.

Żona włączyła komputer zmarłego męża

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Emma w końcu zdała sobie sprawę, że już nic nie cofnie tego, co się stało i musi żyć dalej. Postanowiła rozpakować rzeczy Todda, a wśród nich natrafiła na laptopa, który służył mężczyźnie do kontaktowania się z nią i córką podczas misji. Kiedy uruchomiła komputer, na pulpicie zobaczyła tylko dwa pliki. Jeden z nich zaadresowany był do niej, a drugi do jej córeczki. Kiedy otworzyła dokument ze swoim imieniem zorientowała się, że jest to list. Jego treść spowodowała, że zalała się łzami.

- Cóż, jeśli to czytasz, to znaczy, że nie wróciłem do domu. Dlatego nigdy więcej nie będę mógł ci powiedzieć, jak bardzo Cię kocham. Przepraszam Cię, że już nigdy nie będę mógł być przy Tobie ciałem. Ale pamiętaj, że mój duch zawsze będzie z Wami. Zawsze. Baw się i ciesz się życiem. Błagam Cię, znajdź siłę, żebyś mogła znów cieszyć się życiem. Pamiętaj o mnie i o tym, co razem przeżyliśmy. Zachowaj wiarę w Boga i jego Boży Plan. On wie, co jest dla nas dobre. Chciałbym, żebyś wiedziała, że jesteś dla mnie najważniejsza. Nie mógłbym wymarzyć sobie bardziej troskliwej, kochającej i pięknej żony. Miałem życie, o jakim zawsze marzyłem. Poślubiłem kobietę idealną. Mam też piękną córkę, która jest dla mnie prawdziwym cudem - napisał Todd.

Dzisiaj grzeje: 1. Władze podjęły nagłą decyzję, wracają niektóre obostrzenia. Powodem jest nowe ognisko koronawirusa w szpitalu w Sieradzu

2. Andrzej Duda ma wielki plan. Zapowiada poważne zmiany w służbie zdrowia

Drugi plik zawierał list skierowany do ich córki, Kiley. Mężczyzna zapewnił dziewczynkę, że bardzo ją kocha, jest z niej dumny i zawsze będzie przy niej. Przekazał jej też kilka wskazówek na przyszłość. Wzruszona Emma nie mogła uwierzyć w niezwykły gest swojego ukochanego męża. By uczcić jego pamięć, opublikowała fragmenty listów na swoim blogu: emmaweaveradayinthelife.blogspot.com.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nigdy nie wyrzucaj obierek z ogórka. Dzięki nim pozbędziesz się uciążliwego problemu
  2. Znany polski piłkarz zawalczy w MMA. Na boisku demolował rywali, jak będzie w klatce?
  3. Emilewicz postawiła sprawę jasno. Miliony osób będą musiały pogodzić się z decyzją, która właśnie zapadła
  4. Rydzyk nie wytrzymał, wykrzyczał słowa do wszystkich Polaków. Powiedział, czego nie wolno, oburzające słowa
  5. Nastolatki zrobiły sobie pozornie normalne zdjęcie. Jeden porażający szczegół przykuwa jednak uwagę i wywołuje ciarki
  6. Zenek Martyniuk otrzymał smutną wiadomość. Niestety, nic nie da się zrobić

źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News